szukaj

Portfolio użytkownika Agata Delek

Autor
Opis


Agata Delek
Agata Delek
Ilość wpisów: 0

Produkcja seryjna drukarek 3D do zastosowania dla użytku domowego

data utworzenia: 18.11.2015 godz. 10:12
Druk 3D to w tej chwili jedna z nielicznych tak szybko rozwijających się branży na świecie. Z powodu tej technologi ludzie zyskali masę nowych zdolność, urządzenia 3D odnalazły bowiem zastosowanie w dowolnej fabryce. Począwszy od nowoczesnych wynalazków w medycynie, stomatologii przez ułatwioną prace przy prototypach, po zwykłe udogodnienia choćby w instytucjach reklamowych. Maszyny 3D bardzo sympatycznie zostały przyjęte również w domach. Jest wiele modeli przeznaczonych na rynek komercyjny, tanie masowe zestawy, idealnie nadają się do zabawy czy nauki.
Co rusz ziemie obiegają wiadomości o nowych prototypach i wymysłach związanych z maszynami 3D. Jeszcze parę lat temu, głównym filamentem do druku było specyficzne tworzywo PLA, ABS, aktualnie ulepszone drukarki umieją współpracować z metalami, szkłem czy jedzeniem. Zapraszam do strony gdzie znajduje się wiele nowinek ze świata drukarek 3D. www.printers3d.pl


Portofolio w Cafe.Wirtualnemedia.pl to znakomita okazja do prezentacji własnej twórczości – raportów, analiz, case study, prezentacji multimedialnych, itp. To także szansa tworzenia branżowych mini-społeczności, gromadzenia profesjonalistów i ekspertów. Zapraszam do aktywnego udziału w istniejących wpisach oraz tworzenia nowych. Zaproś też innych profesjonalistów, aby poszerzać wiedzę, kontakty i zdobywać nowe doświadczenia.


© Copyright 2009 - 2017 by
Wirtualnemedia.pl
Created by GoldenSubmarine