szukaj

Portfolio użytkownika Kornelia Delek

Autor
Opis


Kornelia Delek
Kornelia Delek
Ilość wpisów: 0

Nowe technologie w świecie drukarek 3D

data utworzenia: 09.12.2015 godz. 11:54
Druk 3D to aktualnie jedna z najszybciej rozwijających się branży na ziemio. Z powodu tej technologi ludzie zyskali masę nowych możliwości, drukarki 3D znalazły bowiem wykorzystanie w każdej fabryce. Począwszy od nowatorskich wynalazków w medycynie, stomatologii poprzez uproszczoną prace przy projektach, po zwyczajne usprawnienia chociażby w instytucjach reklamowych. Drukarki 3D bardzo radośnie zostały przyjęte także w gospodarstwach domowych. Jest wiele modeli oddanych na rynek handlowy, tanie masowe zestawy, idealnie nadają się do zabawy czy nauki.
Co rusz ziemie obiegają wiadomości o nowych prototypach i wymysłach powiązanych z maszynami 3D. Jeszcze parę lat temu, głównym filamentem do druku było specyficzne tworzywo PLA, ABS, teraz ulepszone maszyny potrafią współdziałać z metalami, szkłem czy jedzeniem. Zapraszam do strony gdzie znajduje się wiele ciekawostek ze świata druku 3D. www.printers3d.pl


Portofolio w Cafe.Wirtualnemedia.pl to znakomita okazja do prezentacji własnej twórczości – raportów, analiz, case study, prezentacji multimedialnych, itp. To także szansa tworzenia branżowych mini-społeczności, gromadzenia profesjonalistów i ekspertów. Zapraszam do aktywnego udziału w istniejących wpisach oraz tworzenia nowych. Zaproś też innych profesjonalistów, aby poszerzać wiedzę, kontakty i zdobywać nowe doświadczenia.


© Copyright 2009 - 2017 by
Wirtualnemedia.pl
Created by GoldenSubmarine