szukaj

Portfolio użytkownika Tomasz Kaniewski


Autor
Opis


Tomasz Kaniewski

Ilość wpisów: 11

ISIDORUS.net

data utworzenia: 11.05.2009 godz. 22:49
Felietony, informacje, relacje ...

Wyrażam zgodę na publikację artykułów mojego autorstwa w mediach internetowych oraz prasowych pod warunkiem zamieszczenia źródła (www.isidorus.net) i autora.

data utworzenia: 21.05.2009 godz. 21:49

Zaproszenie do patronatu w konkursie

Stowarzyszenie św. Izydora z Sewilli oraz redakcja Portalu św. Izydora - Patrona Internetu i Internautów przygotowuje drugą edycję konkursu pt. "Kapliczka mojego dzieciństwa. Kapliczka na mojej drodze". Konkurs odbywał się już w zeszłym roku w okresie od czerwca do września i nadesłano ponad 500 prac fotograficznych.


Konkurs ma na celu zapoznanie Internautów i nie tylko z małą architekturą sakralną w Polsce i na świecie. Ponadto ma przybliżyć sens stawiania kapliczek, opiekowania się nimi i uzyskaniem środków na renowację tych najcenniejszych, najpiękniejszych i najstarszych.

W związku z powyższym postanowiliśmy zwrócić się z prośbą do wszystkich Internautów, instytucji, firm, sklepów i osób prywatnych o pomoc w zorganizowaniu kolejnej edycji konkursu oraz przygotowania materiałów niezbędnych do wykonania dokumentacji związanej z renowacją czy informacją o zapomnianym miejscu.

Jakiej pomocy oczekujemy?

1). Wsparcie fotograficzne - przesyłanie fotografii kapliczek i krzyży przydrożnych

2). Wsparcie sponsorskie konkursu - przekazanie na cele konkursu nagród w postaci książek oraz artykułów (np. fotograficznych) oraz wsparcie finansowe (na przesyłki pocztowe itp.)

3). Wsparcie sponsorskie renowacji - przekazanie dobrowolnej kwoty, która zostanie wykorzystana na renowację wybranej(-ych) przez Stowarzyszenie św. Izydora z Sewilli kapliczek czy krzyży przydrożnych


Co oferujemy w zamian za pomoc?

1). Informacja o sponsorze w prasie i internecie z możliwością zamieszczenia logo lub reklamy graficznej

2). Informacja o darczyńcy przy odrestaurowanych kapliczkach

3). Umieszczenie bannera, logo, reklamy lub innej wcześniej określonej z organizatorem reklamy, która zostanie zamieszczona na planszach z fotografiami podczas wystaw zorganizowanych przez Stowarzyszenie św. Izydora z Sewilli


Tegoroczna edycja konkursu planowana jest w terminie od 29.06.2009 do 29.09.2009 r.


Szczegółowych informacji udzielimy pod następującym adresem:

redakcja @ isidorus.netZa wszelkie propozycje związane z organizacją konkursu oraz renowacji kapliczek wszystkim serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać!


Rachunek bankowy Stowarzyszenia św. Izydora z Sewilli:

73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Fortis Bank, oddz. WrocławDary sponsorskie na nagrody w konkursie można przekazywać na adres:

Stowarzyszenie św. Izydora z Sewilli
Skrytka pocztowa 59
57-350 Kudowa-Zdrój

POLECAMY:

Informacja o I-ej edycji konkursu:
www.isidorus.net/show/isidorus,43,Kapliczki__informacje_o_konkursie
  • konkurs.jpg [33.9 KiB]
    Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/vhosts/cafe.wirtualnemedia.pl/httpdocs/application/helpers/portfolio.php on line 68

Portofolio w Cafe.Wirtualnemedia.pl to znakomita okazja do prezentacji własnej twórczości – raportów, analiz, case study, prezentacji multimedialnych, itp. To także szansa tworzenia branżowych mini-społeczności, gromadzenia profesjonalistów i ekspertów. Zapraszam do aktywnego udziału w istniejących wpisach oraz tworzenia nowych. Zaproś też innych profesjonalistów, aby poszerzać wiedzę, kontakty i zdobywać nowe doświadczenia.


© Copyright 2009 - 2017 by
Wirtualnemedia.pl
Created by GoldenSubmarine