szukaj

Portfolio użytkownika Benjamin Bienicewicz


Autor
Opis


Benjamin Bienicewicz

Ilość wpisów: 28

Audiophile PC 4 Your Music, czyli muzyka, to nie aplikacja biurowa!

data utworzenia: 29.05.2013 godz. 09:44
Prowadzę projekt z analogowo uszlachetnionym Sound PC dla domu i artystycznych wizji oraz galerii i atrakcyjnych barów, a także dla nowoczesnych didżejów. Na potrzeby odtwarzania muzyki ulepszono konstrukcje lampowe i tranzystorowe, a teraz przyszedł czas na PC

Ofertę kieruję w pierwszej kolejności do melomanów i domatorów, by mogli delektować się muzyką z najlepszą jakością, czyli najprościej mówiąc nowoczesny Hi-Fi PC. Jest to także oferta nowego stylu życia bez ogłupiających reklam i relaks z najlepszą jakością muzyki z dobrego systemu audio oraz wygodną obsługą z PC.

Zapraszam do współpracy i gwarantuję 100% zgodność z technologiami wypracowanymi wcześniej w Skandynawii, które aktualnie rozwijam w znanym z muzycznych tradycji Sopocie. Właściwy wybór i jakość podzespołów Sound PC pozwala wykorzystać technologie dla profesjonalnego sprzętu audio-wizyjnego.

Kluczowe rozwiązania zawarte są w adapterze BenOx, który daje możliwość budowania audiofilskich PC z elegancją duńskiego B&O oraz niezawodnością szwajcarskich magnetofonów ReVox i prostotą w najlepszych tradycjach NAD lub wszechstronnością legendarnych konstrukcji Marantz.

Ze wsparciem Stowarzyszanie Techników Teatralnych w Szwecji rozwijam także projekt Direct Theater z psychakustycznie poprawnym odbiorem transmisji. W Polsce rozwijam go w szerszym zakresie pn Loża Benjamina

data utworzenia: 17.03.2017 godz. 10:13

Antyobrazy w multikinie z historycznymi celebrytami Nagrody Nobla

Film o Marii Skłodowskiej i jego projekcja w multikinie nasuwa sporo refleksji

Po co szukać w filmie jakieś realnej prawdy,czy autentycznego dźwięku? Ile osób rozumie teorie Alberta Einsteina? Czemu nie można stoworzyć obrazu, gdzie jego teoria mogła spowodować, że Maria Skłodowska przestała się kąpać w drewnianej wannie w ubraniu. Francuska matematyczka ma prawo widzieć tylko prowincjonalna feministkę, która walczyła wyłącznie z prymitywnymi formami seksizmu i nie potrafiła nawet własnemu dziecku wyjaśnić formułki matematycznej. Takie rzeczy są treścią twórczości cyfrowej kultury, za którą tygodnik Polityka przydziela przecież oddzielną nagrodę.

Ten film może zrobić właściwe wrażenie na widzu używającym do ogladania telefon komórkowy. Idiotyczne zbliżenia są irytujące na dużym ekranie, ale są idealne dla oglądanie w telefonie. Autentyczne dźwięki brzmią nienaturalnie w telefonie, ale w stosownie upiększonej formie zapewnią właściwą atmosferę dla obrazu.

Dziwnie brzmi w związku z tym podziękowanie Karoliny Gruszki za ogladanie filmu w kinie. Sponsorzy zapłacili za produkcję, więc najważniejze jest, by pojawiało się ich logo. Najlepiej zagwarantuje to mniej lub bardzie świadome piractwo i udostępnianie kopii na YouTube. Świetnie pomogą tu tagi z historycznymi celebrytami. Multikino dokładnie skalkulowało, że na ten film nie zejdzie zbyt dużo prażonej kukurydzy i nie ma sensu trzymać tego w repertuarze. TVP musi jeszcze poczekać z emisją, a na dodatek obowiazujące tam aktualnie kryteria zakwalifikują film z taką treścią na późne godziny w programie, gdy widownia jest mniejsza.

@ audiofilpc.blog.onet.pl/2017/03/16/antyobrazy-w-multikinie-z-historycznymi-celebrytami-nagrody-nobla/

Portofolio w Cafe.Wirtualnemedia.pl to znakomita okazja do prezentacji własnej twórczości – raportów, analiz, case study, prezentacji multimedialnych, itp. To także szansa tworzenia branżowych mini-społeczności, gromadzenia profesjonalistów i ekspertów. Zapraszam do aktywnego udziału w istniejących wpisach oraz tworzenia nowych. Zaproś też innych profesjonalistów, aby poszerzać wiedzę, kontakty i zdobywać nowe doświadczenia.


© Copyright 2009 - 2017 by
Wirtualnemedia.pl
Created by GoldenSubmarine