szukaj

Portfolio użytkownika Tomasz Kaniewski


Autor
Opis


Tomasz Kaniewski

Ilość wpisów: 11

ISIDORUS.net

data utworzenia: 11.05.2009 godz. 22:49
Felietony, informacje, relacje ...

Wyrażam zgodę na publikację artykułów mojego autorstwa w mediach internetowych oraz prasowych pod warunkiem zamieszczenia źródła (www.isidorus.net) i autora.

data utworzenia: 03.07.2009 godz. 15:02

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Kapliczka mojego dzieciństwa. Kapliczka na mojej drodze"

Stowarzyszenie świętego Izydora z Sewilli przy współpracy z wydawnictwami i mediami katolickimi ogłosiło II edycję Ogólnopolskiego Konkursu nt. "Kapliczka mojego dzieciństwa. Kapliczka na mojej drodze".

Celem konkursu jest ukazanie różnego rodzaju kapliczek - przydrożnych, polnych, drewnianych, kamiennych, murowanych, domowych itp. - oraz zorganizowanie wirtualnej wystawy fotografii, która ukaże nam tę przepiękną tradycję, często już zapomnianą. Wśród osób oceniających twórczość fotograficzną Internautów jest profesjonalny fotograf Łukasz Struk, którego życiową pasją jest fotografia a swoimi fotografiami upiększa Portal św. Izydora.

II edycja konkursu to:

1. Konkurs na najciekawsze fotografie kapliczek, krzyży przydrożnych, figur świętych

Fotografie do konkursu można przesyłać za pomocą formularza na stronie internetowej www.kapliczki.isidorus.net lub przesłać gotowe prace na adres Stowarzyszenia św. Izydora. W konkursie mogą brać udział wszyscy amatorzy bądź fotografowie profesjonaliści.

2. Konkurs na najciekawszą pracę plastyczną nt. małej architektury sakralnej

Prace plastyczne należy wykonać dowolną metodą przy pomocy kredek, ołówka, farbek itp. Do udziału w konkursie plastycznym zachęcamy przede wszystkich najmłodszych internautów, którym na pewno z miłą chęcią pomoże starsze rodzeństwo bądź rodzice.

3. Konkurs na najciekawszy projekt kapliczki przydrożnej lub przydomowej

Jesteś projektantem-amatorem lub profesjonalnym projektantem i chciałbyś spróbować zaprojektować kapliczkę do postawienia w ogródku przydomowym bądź przy polnej drodze? Nie zwlekaj! Prześlij do nas swoje "dzieło" i odbierz nagrodę.

4. Konkurs na wykonanie małej kapliczki (drewnianej lub z tworzywa sztucznego)

Tradycja stawiania kapliczek bądź ich zawieszania na drzewach czy domach pomału odchodzi w zapomnienie. Chcąc przypomnieć wszystkim tę wspaniałą tradycję, zwracamy się do osób, które potrafią wykonać wspaniałe dzieła artystyczne z drewna lub innych materiałów. Rzeźbiarzu! Weź kawałek drewna w swoje dłonie i uczyń z niego pożytek - wykonaj kapliczkę. Najpiękniejsze prace nagrodzimy wspaniałymi nagrodami!

5. Konkurs na najciekawszą pracę historyczno-opisową

Jeśli nie uważasz siebie za dobrego fotografa, plastyka bądź rzeźbiarza, a potrafisz pisać i chciałbyś podzielić się z innymi wspaniałą historią lub wspomnieniem związanym z kapliczką czy figurą świętych, chwyć za pióro (może być i klawiatura) i przekaż historię innym - niech każdy dowie się czegoś nowego, czegoś wspaniałego, czegoś bardzo interesującego ...


Konkurs rozpocznie się dnia 3. lipca br., natomiast prace należy przesyłać do 29. września 2009 r.

Do udziału w konkursie zachęcamy wszystkich, którzy utrwalili na swoich fotografiach kapliczkę, krzyż przydrożny bądź figurę świętego. Na przełomie roku 2009/2010 z nadesłanych prac zostanie przygotowana wystawa, która będzie prezentowana w wielu parafiach na terenie Polski, Czech i Słowacji.

Wszystkie nadesłane do konkursu prace będą na bieżąco prezentowane na stronie internetowej konkursu: www.kapliczki.isidorus.net

Fundatorami nagród są m.in.:

- Wydawnictwo WAM
- Wydawnictwo Księgarnia św. Jacka
- Wydawnictwo eSPe
- Wydawnictwo ZNAK
- Wydawnictwo KEFAS
- Oficyna Wydawnicza LOGOS
- Sklep św. Izydora - www.sklep.isidorus.net


Patroni medialni:

- Portal Świętego Izydora - Patrona Internetu i Internautów
- Ekumeniczny Serwis Informacyjny - Kosciol.pl

Informacja dla zainteresowanych mediów:

Jeżeli chcesz objąć Konkurs patronatem medialnym, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: redakcja@isidorus.net oraz przesłanie logo. Jeżeli chcesz wesprzeć Konkurs poprzez darowanie nagrody (książki, gadżety, płyty CD, programy komputerowe itp.) lub dar sponsorski, skontaktuj się z nami: konkurs@isidorus.net
  • www.jpg [15.5 KiB]
    Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/vhosts/cafe.wirtualnemedia.pl/httpdocs/application/helpers/portfolio.php on line 68
  • konkurs.jpg [33.9 KiB]
    Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/vhosts/cafe.wirtualnemedia.pl/httpdocs/application/helpers/portfolio.php on line 68

Portofolio w Cafe.Wirtualnemedia.pl to znakomita okazja do prezentacji własnej twórczości – raportów, analiz, case study, prezentacji multimedialnych, itp. To także szansa tworzenia branżowych mini-społeczności, gromadzenia profesjonalistów i ekspertów. Zapraszam do aktywnego udziału w istniejących wpisach oraz tworzenia nowych. Zaproś też innych profesjonalistów, aby poszerzać wiedzę, kontakty i zdobywać nowe doświadczenia.


© Copyright 2009 - 2017 by
Wirtualnemedia.pl
Created by GoldenSubmarine