szukaj

Portfolio użytkownika Tomasz Kaniewski


Autor
Opis


Tomasz Kaniewski

Ilość wpisów: 11

ISIDORUS.net

data utworzenia: 11.05.2009 godz. 22:49
Felietony, informacje, relacje ...

Wyrażam zgodę na publikację artykułów mojego autorstwa w mediach internetowych oraz prasowych pod warunkiem zamieszczenia źródła (www.isidorus.net) i autora.

data utworzenia: 24.07.2009 godz. 14:24

Ostatni miejski browar w Czechach - sprzedany!

Piwo warzono w Nachodzie od średniowiecza. Dopiero w 1871 r. władze miasta wydały rozporządzenie, aby utworzyć browar miejski. Kamień węgielny pod budowę postawiono 8. kwietnia 1872 r. Dopiero w październiku 1873 roku rozpoczęto warzenie piwa, które trwa po dziś dzień.

Na początku bieżącego roku miasto sprzedało browar prywatnej firmie. Była to sprzedaż ostatniego browaru miejskiego w Czechach.

Browar "Primator" produkuje szeroki asortyment piw. Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Są piwa bezalkoholowe, piwa o mniejszej i większej zawartości chmielu, piwa pszeniczne, piwa dla diabetyków jak również piwa o dużej zawartości alkoholu.

Przejeżdżając w kierunku Pragi przez Nachod, warto zaopatrzyć się w piwo butelkowe, bądź posmakować piwa kuflowego w jednej z wielu gospód.
UWAGA KIEROWCY!
W Czechach obowiązuje całkowity zakaz prowadzenia pojazdu po spożyciu alkoholu! Dozwolona ilość alkoholu we krwi to 0,00 promila!

  • primator01.jpg [12.4 KiB]
    Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/vhosts/cafe.wirtualnemedia.pl/httpdocs/application/helpers/portfolio.php on line 68

Portofolio w Cafe.Wirtualnemedia.pl to znakomita okazja do prezentacji własnej twórczości – raportów, analiz, case study, prezentacji multimedialnych, itp. To także szansa tworzenia branżowych mini-społeczności, gromadzenia profesjonalistów i ekspertów. Zapraszam do aktywnego udziału w istniejących wpisach oraz tworzenia nowych. Zaproś też innych profesjonalistów, aby poszerzać wiedzę, kontakty i zdobywać nowe doświadczenia.


© Copyright 2009 - 2017 by
Wirtualnemedia.pl
Created by GoldenSubmarine