Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/vhosts/cafe.wirtualnemedia.pl/httpdocs/application/models/pages.php on line 17
O nas - Cafe.Wirtualnemedia.pl - serwis społecznościowy dla ludzi telewizji, radia, prasy, reklamy, marketingu, PR, badań marketingowych, internetu, telekomunikacji, gospodarki i kultury

szukaj

O nas

Czym jest Cafe.wirtualnemedia.pl?

Cafe.Wirtualnemedia.pl jest serwisem społecznościowym służącym nawiązywaniu i podtrzymywaniu znajomości przez osoby pracujące w szeroko rozumianej sferze komunikacji: mediach tradycyjnych i elektronicznych, reklamie, marketingu, public relations, firmach badania rynku, telekomunikacji, kulturze, a także przez wszystkich innych, którym — choćby ze względu na wybrany kierunek studiów — tematyka ta jest bliska.

Cafe.Wirtualnemedia.pl to także znakomita okazja do tworzenia branżowych mini-społeczności, spotykania się profesjonalistów i ekspertów. Zapraszamy do aktywnego udziału w istniejących już grupach oraz tworzenia nowych — przekonaj się o tym zakładając swój profil!

Cafe.Wirtualnemedia.pl to również tysiące ofert pracy dziennie — z nami poszerzasz możliwości pokierowania swoją karierą!

Nie sposób opowiedzieć o Cafe.Wirtualnemedia.pl w kilku zdaniach — zarejestruj się i sprawdź!

 Cafe.Wirtualnemedia.pl wchodzi w skład portalu Wirtualnemedia.pl, największego polskiego serwisu informacyjnego poświęconego telewizji, radiu, prasie, internetowi, reklamie, telekomunikacji, public relations, badaniom marketingowym i gospodarce.

 

 

 


© Copyright 2009 - 2017 by
Wirtualnemedia.pl
Created by GoldenSubmarine