Konsultant-programista SAP/ABAP

www.job-time.pl Data ostatniej zmiany: 2011-10-03 14:22:49

2011-10-03 14:22:49 - www.job-time.pl

PROGRAMISTA SAP/ABAP

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Zakres obowiązków obejmuje:
- rozwiązywanie problemów klientów wewnętrznych związanych z systemem SAP,
- dokumentowanie aplikacji i rozwiązań,
- uczestniczenie i prowadzenie projektów dt. SAP.

Poszukujemy osób które:
- mają minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
posiadają znajomość systemu SAP oraz umiejętność programowania w języku
ABAP,
- płynnie posługują się językiem angielskim (znajomość języka
niemieckiego lub francuskiego na pewno będzie plusem),
- są gotowe do zmiany miejsca zamieszkania, lubią podróże służbowe i
kontakt z Klientami.

Co można zyskać?
- zdobycie nowych, cennych doświadczeń w firmie o najwyższej renomie na
rynku światowym,
- niepowtarzalną okazję uczestniczenia w międzynarodowych projektach,
- możliwość współpracy w multikulturowym środowisku.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku angielskim na
adres: it@lsj.pl

LSJ Recruitment, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: contact@lsj.pl
www.lsj.pl | www.it.lsj.pl