Specjalista ds kluczowych klientów

praca@kmservice.pl Data ostatniej zmiany: 2011-09-29 11:15:51

2011-09-29 11:15:51 - praca@kmservice.pl

Praca na terenie Wielkopolski.

Opis stanowiska pracy
Zakres obowiązków
• pozyskiwanie nowych klientów
• utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
• sporządzanie ofert handlowych i negocjowanie umów
• koordynacja prac związanych z organizacją szkoleń dla klientów oraz
prezentacji
• pomoc techniczna przy doborze sprzętu
• rozpoznanie rynku inwestycyjnego w rejonie dolnego śląska

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie techniczne (bezwzględnie)
• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• praktyczna znajomość obsługi MS Office
• wysoka kultura osobista,
• odpowiedzialność i samodzielność,
• dobra organizacja pracy,
• niezbędne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
• możliwość rozwoju i samorealizacji
• stabilne zatrudnienie, na umowę o pracę

Oferty prosimy kierować wyłacznie na adres e-mail: praca@kmservice.pl

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/