Dolnośląskie/Reklama/Handlowiec w Dziale Sprzedaży Reklamy Prasowej i Internetowej

beherit / pn Data ostatniej zmiany: 2011-09-23 14:05:34

Dolnośląskie/Reklama/Handlowiec w Dziale Sprzedaży Rekl...

2011-09-23 14:05:34 - beherit / pn

Ogłoszenie na zlecenie WFP
Wrocławska Fabryka Prasowa s.c., wydawca gazet lokalnych i portali
miejskich w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika do pracy
we Wrocławiu oraz oddziałach firmy na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie do
działu handlowego.

Handlowiec w Dziale Sprzedaży Reklamy Prasowej i Internetowej

Miejsce pracy: Wrocław, Nysa, Bolesławiec, Zgorzelec, Lubin, Głogów,
Polkowice
Region: dolnośląskie, opolskie

Numer ref.: HA-RE/DSOP/2011
Opis stanowiska:

Handlowiec odpowiedzialny jest za:

* aktywne pozyskiwanie klientów,
* doradztwo w zakresie rozwiązań reklamowych,
* realizację planu sprzedaży,
* uczestnictwo w imprezach targowych,
* nadzorowanie przebiegu procesu produkcji reklamy.

Wymagania:

* doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,
* znajomość rynku reklamy internetowej i prasowej będzie dodatkowym
atutem,
* wykształcenie - minimum licencjat.

Oferujemy:

* na okresie próbnym wynagrodzenie prowizyjne,
* pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
* po okresie próbnym pensja + prowizja.

Aby aplikować wyślij swoje CV (format PDF) na adres: praca wfp.pl
(w temacie wiadomości prosimy umieścić numer referencyjny ogłoszenia).
www.wielkawyspa.pl www.wfp.pl www.otowroclaw.com
www.teleit.pl