Specjalista GIS / Kraków

biuro@innovagtech.pl Data ostatniej zmiany: 2011-09-16 15:55:29

2011-09-16 15:55:29 - biuro@innovagtech.pl

InnovaGTech jest młodą rozwijającą się firmą działającą na rynku od
2010 roku. Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach IT/GIS z
zakresu optymalizacji transportu, śledzeniu i wizualizacji obiektów z
wykorzystaniem urządzeń GPS. Opracowujemy rozwiązania IT niedostępne
jeszcze na rynku polskim
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko
Specjalista GIS do naszego biura w Krakowie.

Specjalista GIS
Wymagania:
* wykształcenie wyższe (preferowane geografia, geoinformatyka)
* znajomość przestrzennych baz danych PostgreSQL/PostGIS
* znajomość oprogramowania GIS (ArcGIS, Quantum GIS)
* znajomość technologii wyświetlania danych mapowych w przeglądarkach
sieciowych (Mapserver, OpenLayers)
* zainteresowania rozwojem zawodowym w obszarze geoinformatyki
Obowiązki:
* Migracja danych przestrzennych
* Obsługa przestrzennych baz danych
* Wsparcie technologiczne i merytoryczne w prowadzonych przez firmę
projektach IT/GIS
Atuty:
* Znajomość języków javascript, SQL, .NET
* Komunikatywna znajomość języka angielskiego
* Znajomość branży i zagadnień geoinformatycznych
Oferujemy:
* Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i wyników pracy
* Możliwość rozwoju zawodowego w przygotowywanych innowacyjnych
* Bardzo dobrą atmosferę w młodym i profesjonalnym zespole
* Elastyczny czas pracy

Uwagi: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz
list motywacyjny) na adres biuro@innovagtech.pl. Prosimy o dopisanie
klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia
29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 833).