Developer JEE/Kraków/praca stała

praca@netart.pl Data ostatniej zmiany: 2011-09-01 15:22:16

2011-09-01 15:22:16 - praca@netart.pl

Firma NetArt ? lider wśród polskich usługodawców internetowych w
zakresie obsługi domen internetowych oraz utrzymania serwerów ?
poszukuje osób do pracy w Krakowie na stanowisku:

Developer JEE

Zadania:
Rozwijanie i utrzymywanie aplikacji JEE:
- dodawanie nowych funkcjonalności,
- poprawianie błędów w istniejących funkcjonalnościach,
- refaktoryzacja,
- optymalizacja wydajności.

Umiejętności:
- znajomość Hibernate,
- znajomość narzędzi Eclipse IDE, JUnit, Maven2,
- znajomość wzorców projektowych,
- znajomość technik refaktoryzacyjnych.

Doświadczenie:
- doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji JEE,
- doświadczenie w analizowaniu, profilowaniu i optymalizacji wydajności
aplikacji JEE,
- doświadczenie w tworzeniu aplikacji zgodnych z Domain Driven Design,
- minimum rok na podobnym stanowisku.

Kompetencje miękkie:
- umiejętność pracy w grupie,
- komunikatywność,
- umiejętność rozwiązywania problemów,
- samodzielność.

Mile widziane:
- znajomość metodyki Scrum,
- znajomość serwera aplikacji Jboss,
- znajomość EJB3, Web Services, EasyMock.

Inne wymagania:
- dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i LM do 15.09.2011r. z
tematem wiadomości: Developer JEE nr ref.: 010911 na adres:
praca@netart.pl

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz.
U. nr 133poz.883).