Staging Assistant(Wyjazd do Niemiec)

paulina.o@itworkforce.com.pl Data ostatniej zmiany: 2011-08-30 15:09:31

2011-08-30 15:09:31 - paulina.o@itworkforce.com.pl

Reprezentujemy firmę IT Work Force specjalizującą się w realizacji
projektów rekrutacyjnych w branży IT. Współpracujemy z szeregiem firm
zarówno z branży informatycznej i jak pokrewnych. Obecnie dla jednego
z
naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko Staging
Assistant

Główne zadania na stanowisku:
-instalacje systemu
-konfiguracje w nowym sprzęcie IT

Oferujemy:
-pracę na 3-4 miesiące w południowych Niemczech
-wynagrodzenie netto 9.50 EUR/ godzinę
-pomoc w znalezieniu lokum na miejscu
-24h/dobę dostępna osoba pełniąca rolę opiekuna na miejscu

Wymagania

-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

-wykształcenie min. średnie

-podstawowa znajomość:

systemów operacyjnych Windows

aplikacji Microsoft Office

PC/Laptop hardware

urządzeń peryferyjnych w tym drukarki

-mile widziane doświadczenie w pracy w niemieckojęzycznym państwie

-gotowość do pracy od ZARAZ

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV na adres
paulina.o@itworkforce.com.pl