Pozycjonowanie stron WWW

zeli Data ostatniej zmiany: 2011-08-30 09:46:26

2011-08-30 09:46:26 - zeli

Pozycjoner/ Specjalista SEO ACCOUNT - Wrocław, dolnośląskie

Wymagania:
Min. wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość zasad optymalizacji stron www pod kątem wyszukiwarek
Praktyczna wiedza z zakresu pozyskiwania linków i pozycjonowania stron
www w wyszukiwarkach
Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu technologii budowy stron
internetowych
Znajomość programu Google Analytics
Bardzo dobra znajomość języka polskiego, dobra znajomość języka angielskiego
Min. doświadczenie w dziedzinie pozycjonowania: 1 rok.

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:
Odpowiedzialność za prowadzenie projektów SEO (analiza, optymalizacja
serwisów www pod kątem wyszukiwarek, pozycjonowanie stron)
Prowadzenie dokumentacji realizowanych prac.

Oferujemy:
Możliwość podnoszenia kwalifikacji
Pracę w dynamicznej i nowocześnie zarządzanej firmie
Swobodę godzin pracy
Ciekawe projekty
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:
Wiedza z zakresu zagadnień SEO
Doświadczenie w pozycjonowaniu stron www
internetowych,
Znajomość programu Google Analytics,
Znajomość innych narzędzi Google: Google Webmaster Tools, Google Website
Optimizer

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@sensemedia.pl

seo.sensemedia.pl