Webmaster/Kraków/praca stała

praca@netart.pl Data ostatniej zmiany: 2011-08-23 13:02:25

2011-08-23 13:02:25 - praca@netart.pl

Firma NetArt ? lider wśród polskich usługodawców internetowych w
zakresie obsługi domen internetowych oraz utrzymania serwerów ?
poszukuje osób do pracy w Krakowie na stanowisku:

Webmaster

Obowiązki:
- kodowanie stron internetowych przy użyciu (X)HTML/CSS na podstawie
projektu graficznego,
- integracja gotowego kodu strony internetowej z systemem CMS,
- wprowadzanie materiałów do zamówionych stron internetowych oraz
dostosowywanie stron do potrzeb klientów.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość (X)HTML i CSS,
- bardzo dobra znajomość standardów W3C,
- dobra znajomość JS,
- zmysł estetyczny,
- samodzielność i kreatywność.

Mile widziane:
- znajomość PHP oraz Smarty,
- znajomość framework'ów JS (jQuery, Prototype, ExtJS),
- znajomość XML,
- znajomość systemów zarządzania treścią (CMS),
- podstawowa znajomość obsługi programów Adobe Photoshop, GIMP,
- studenci studiów zaocznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i LM do dnia 6.09.2011r. z
tematem wiadomości: Webmaster nr ref. 230811na adres: praca@netart.pl

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych
Dz.U. nr 133 poz.883).