J2EE Software Developer-Wrocław

paulina.o@itworkforce.com.pl Data ostatniej zmiany: 2011-08-19 14:02:27

2011-08-19 14:02:27 - paulina.o@itworkforce.com.pl

Reprezentuję firmę IT Work Force specjalizującą się w realizacji
projektów rekrutacyjnych w branży IT. Współpracujemy z szeregiem firm
zarówno z branży informatycznej i jak pokrewnych. Obecnie dla jednego
z
naszych klientów poszukujemy
kandydatów na stanowisko J2EE Software Developer (Wrocław)

Obowiązki m.in.:
* Projektowanie i rozwój serwerów J2EE
* Współpraca i wspieranie programistów po stronie klienta w sprawach
związanych z serwerem

Wymagania:
* więcej niż 5 lat doświadczenia w rozwoju SW w tym więcej niż 3 lata
doświadczenia z Application Server SW
* wiedzy o serwerach aplikacji, baz danych (SQL, Non-SQL) i JSF
* Podstawowe doświadczenie z usług rozwoju i architektury -
architektura REST i XML
* Silne umiejętności pracy zespołowej i doświadczonych członków
zespołu scrum
* Podstawowe rozumienie niektórych technologii mobilnych: Symbian,
Meego, Android, iOS itp.
* Dobre umiejętności komunikacyjne
* dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie

Klient oferuje:
* Konkurencyjne wynagrodzenie
* Udział w ciekawych projektach (zarówno lokalnych jak i
międzynarodowych)
* prywatne ubezpieczenie medyczne
* Ubezpieczenie na życie
* imprezy integracyjne, dotacje na sport i kulturę i inne świadczenia

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV na adres
paulina.o@itworkforce.com.pl