Web Developer / IVONA Software / Gdynia

IVONA Software Sp. z o.o. Data ostatniej zmiany: 2011-08-17 08:58:15

2011-08-17 08:58:15 - IVONA Software Sp. z o.o.

Głównym zadaniem osoby pracującej na tym stanowisku będzie aktywne
uczestnictwo w rozwoju firmowych witryn i aplikacji internetowych
wykorzystujących lub oferujących technologię IVONA Text-to-Speech, w
szczególności w rozwoju i utrzymaniu witryny firmowej www.ivona.com oraz
usług online związanych z syntezą mowy.

Preferowana forma zatrudnienia: umowa o pracę

- Zadania w ramach tego stanowiska:

* udział w projektach związanych z utrzymaniem i rozbudową witryny
firmowej www.ivona.com, witryny dla urządzeń mobilnych:
mobile.ivona.com, firmowego sklepu internetowego oraz innych aplikacji
internetowych opartych o technologię syntezy mowy IVONA,
* udział w pracach związanych z promocją witryny firmowej, sklepu
oraz produktów syntezy mowy IVONA w Internecie przy wykorzystaniu
narzędzi i technik informatycznych (newsletter, Google Analytics, Google
AdWords, PAD-files, SEO, SEM, affiliate program, wersje Trial, akcje
wiralowe),
* współpraca z pracownikami firmy, m.in. z zespołów: marketingu,
sprzedaży B2B, R&D Web,
* współpraca z firmami zewnętrznymi dostarczającymi konieczne
usługi, m.in. SEO, SEM, płatności.

- Idealny kandydat to osoba posiadająca:

* wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie handlu, marketingu,
lub informatyki,
* doświadczenie w programowaniu: PHP, JavaScript,
* biegłą znajomość: jQuery, HTML, CSS, MySQL,
* znajomość Google Analytics oraz Google AdWords,
* samodzielność, dokładność, terminowość,
* znajomość jednego z popularnych programów graficznych,
* zdolności graficzne,
* zmysł usability oraz estetyczne podejście do tworzenia witryn
internetowych,
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

- Mile widziane:

* otwartość na nowe technologie internetowe,
* znajomość technologii Flash,
* elastyczność, otwartość na nowe koncepcje, wysokie zdolności
interpersonalne.

- Co oferujemy:

* pracę w młodym, dynamicznym zespole, w innowacyjnej, renomowanej,
szybko rozwijającej się firmie,
* unikalne możliwości rozwoju zawodowego,
* zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat oraz
atrakcyjne warunki finansowe.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu
motywacyjnego na adres: ivona@ivona.com z nazwą stanowiska w tytule.
Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Oświadczam, ze wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z
ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r.
Nr 133, poz.883).

Dodatkowe informacje kontaktowe:

Firma: IVONA Software Sp. z o.o.
Adres: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia, Polska

E-mail: biuro@ivona.com
Tel: +48 58 783 49 51
Fax: +48 58 732 90 91
www: www.ivona.com

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!