Specjalista ds. Wdrożeń Systemowych/Kraków/praca stała

praca@netart.pl Data ostatniej zmiany: 2011-08-16 09:57:15

2011-08-16 09:57:15 - praca@netart.pl

Firma NetArt ? lider wśród polskich usługodawców internetowych w
zakresie obsługi domen internetowych oraz utrzymania serwerów ?
poszukuje osób do pracy w Krakowie na stanowisku:

Specjalista ds. Wdrożeń Systemowych

Obowiązki:
- instalacja, konfiguracja i administracja systemami operacyjnymi firmy,
- rozwiązywanie problemów napływających do Działu Technicznego,
- tworzenie dokumentacji technicznej wdrażanych rozwiązań.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość administracji systemami Linux,
- znajomość administracji serwerami WWW, SMTP, FTP, SQL,
- znajomość zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP,
- umiejętność pisania skryptów shell,
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Mile widziane:
- umiejętność programowania w Perlu,
- znajomość administracji serwerem LDAP,
- dyspozycyjność.

Oferujemy:
- pasjonującą pracę w dynamicznym zespole,
- 8h dziennie w przyjaznej atmosferze :),
- możliwość uczenia się od najlepszych,
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
- miejsce pracy w centrum Krakowa.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i LM do 30.08.2011r. z
tematem wiadomości: Specjalista ds. Wdrożeń Systemowych nr ref. 160811
na adres: praca@netart.pl

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych
Dz.U. nr 133 poz.883).

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!