Wrocław / PHP Developer / praca stała

Praca Okinet Data ostatniej zmiany: 2011-08-10 13:00:07

2011-08-10 13:00:07 - Praca Okinet

Firma okinet.pl poszukuje specjalisty na stanowisko:

Programista PHP / Web Developer - Wrocław

Oczekujemy:
- perfekcyjna znajomość PHP5
- bardzo dobra znajomość JS, XHTML
- bardzo dobra znajomość MySQL
- mile widziana znajomość Symfony Framework, Zend Framework, Linux

Zakres obowiązków:
- tworzenie aplikacji internetowych
- modernizacja istniejącego oprogramowania

Co oferujemy:
- pracę w niekorporacyjnej atmosferze, wśród młodych dynamicznych osób
- możliwość rozwoju w przy realizacji coraz bardziej wymagających projektów
- wzrost zarobków idący w parze ze wzrostem zakresu obowiązków
- odpowiedź firmy na ambitne plany rozwoju pracownika (sponsorowanie
środków wpływających na rozwój pracownika)

CV wraz ze zdjęciem proszę przesyłać na adres praca@okinet.pl

Okinet Interactive Group
ul. Kutnowska 1-3
53-135 Wrocław
+48 71 799 88 81
praca@okinet.pl
www.okinet.pl

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!