Spec. ds. rozwoju sieci partnerskiej - Wrocław (TAX-P/2011/08)

Taxxo Data ostatniej zmiany: 2011-08-09 14:45:01

Spec. ds. rozwoju sieci partnerskiej - Wrocław (TAX-P/2...

2011-08-09 14:45:01 - Taxxo

Operator ogólnopolskiej sieci Taxxo e-biuro rachunkowe - Columb Technologies
S.A. – poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

SPEC. DS. ROZWOJU SIECI PARTNERSKIEJ
(nr. Ref TAX-P/2011/08)

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:
- Pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji z partnerami – biurami
rachunkowymi na terenie całej Polski (identyfikacja potrzeb, bieżący kontakt,
przygotowanie do współpracy, negocjacja i podpisywanie umów partnerskich,
koordynacja procesu wdrażania platformy Taxxo do obsługi klientów przez Internet)
- doradztwo w zakresie zakupu usług księgowych oraz budowanie trwałych relacji
z klientami – głównie spółkami prawa handlowego (identyfikacja potrzeb,
przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji)
- gromadzenie oraz aktywne wykorzystywanie informacji pozyskanych od Partnerów
i Klientów, wsparcie w akcjach marketingowych
- aktywne wsparcie w budowaniu narzędzi obsługi klienta (tworzeniu modelu
sprzedaży oraz wypracowaniu narzędzi i procesów mających na celu utrzymanie
relacji z klientem)

WYMAGANIA:
- student lub absolwent łączący wiedzę i zainteresowania z obszaru marketingu
oraz finansów przedsiębiorstw
- istotnym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży lub świadczeniu usług
finansowo-księgowych (księgowość, rachunkowość, finanse, usługi profesjonalne)
- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - umiejętność aktywnego słuchania i
odczytywania potrzeb innych, łatwość formułowania myśli w mowie i piśmie,
- umiejętność diagnozowania potrzeb, orientacja na klienta
- kreatywność, zaangażowanie w realizację codziennych zadań
- umiejętność efektywnej pracy w zespole
- dobra organizacja pracy, skrupulatność podczas samodzielnej realizacji
powierzonych zadań,
- znajomość MS Office pozwalająca na swobodne korzystanie z MS Word, MS
PowerPoint, MS Excel
- mile widziane: orientacja w środowisku biznesowym, znajomość specyfiki
prowadzenia firmy

DLACZEGO WARTO? OFERUJEMY:
- udział w wyjątkowym przedsięwzięciu, które otrzymało prestiżową nagrodę za
innowacyjność w konkursie Eurecan European Venture Contest i reprezentowało
Polskę w finałach międzynarodowych
- pracę w młodym i kreatywnym zespole, możliwość rozwoju osobistego
- partnerskie stosunki w zespole – Twoje zdanie dla nas się liczy
- budowanie procesów i narzędzi z zakresu utrzymywania relacji z klientem
- umowę o pracę lub umowę-zlecenie w pełnym wymiarze godzin
- możliwość rozszerzenia zadań w ramach dalszych etapów projektu

KONTAKT:
Aplikacje, zawierające CV oraz list motywacyjny (z właściwą klauzulą dot.
ochrony danych osobowych), prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres:
rekrutacja@taxxo.pl zamieszczając numer referencyjny w temacie
(TAX-P/2011/08). Termin nadsyłania aplikacji: 15.08.2011.

Więcej o projekcie: www.taxxo.pl
Link do oferty: www.ctsa.pl/oferty-pracy/

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!