Oferta pracy na etat: Senior Tester

no-reply@profesja.it Data ostatniej zmiany: 2011-08-09 12:38:26

2011-08-09 12:38:26 - no-reply@profesja.it

Oferta pracy na etat z portalu Profesja.IT
Stanowisko: Senior Tester

opis:ELAN jest światowym specjalistą w dziedzinie rekrutacji do sektorów IT&Telco.
Nasz profesjonalizm i doświadczenie sprawiły, że współpracujemy z najlepszymi na rynku pracodawcami z branży. Każdego roku pomagamy w zatrudnieniu tysięcy pracowników etatowych w kraju i zagranicą.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Senior Tester

Nr ref: 103451/IT
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zakres obowiązków:

? Opracowywanie planów i procedur testów;
? Udzielanie wsparcia zespołowi specjalistów ds. zapewnienia jakości;
? Współpraca z QA/Test managerem, członkami zespołu testerów oraz programistami.

wymagane umiejętności:Tester

wymagania:Od kandydatów oczekujemy:

? Wyższego wykształcenia;
? Minimum 2-letniego doświadczenia w testowaniu oprogramowania;
? Doświadczenia w automatyzacji testów i testach regresywnych;
? Znajomości metodologii opracowywania scenariuszy testów;
? Znajomości języków skryptowych;
? Znajomości technologii Microsoft .Net (SQL Server, ASP.Net, Visual Studio .Net, C# .Net);
? Umiejętności szybkiego dostosowania się do zmieniających się wymagań
i priorytetów;

? Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Mile widziane:

? Doświadczenia w branży finansowej lub leasingowej.

dodatkowe informacje:Oferujemy:

? Pracę przy zaawansowanych technologicznie projektach;
? Międzynarodowe środowisko pracy;
? Konkurencyjne wynagrodzenie;
? Stabilne zatrudnienie;
? Możliwość rozwoju zawodowego.

dane kontaktowe:CV w języku angielskim (format .doc lub .pdf) prosimy przysyłać na adres e-mail z podaniem numeru ref w tytule wiadomości.

ELAN IT RESOURCE Sp. z o. o.
ul. Piwna 28/31
80-831 Gdańsk
tel. 058 322 05 57
www.elanit.pl

trojmiasto@elanit.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

data rozpoczęcia naboru:2011-08-09

data zakończenia naboru:2011-09-08

wynagrodzenie:1.00

wykształcenie:wyższe

doświadczenie:3

ilość wakatów:1

miasto:Gdańsk

link do oferty: www.profesja.it/oferta/senior-tester,482

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!