Oferta pracy na etat: Grafik komputerowy

no-reply@profesja.it Data ostatniej zmiany: 2011-08-08 10:23:24

2011-08-08 10:23:24 - no-reply@profesja.it

Oferta pracy na etat z portalu Profesja.IT
Stanowisko: Grafik komputerowy

opis:Zakres obowiązków:
? tworzenie grafik do aplikacji interaktywnych i dotykowych
? tworzenie koncepcji graficznych i współudział w tworzeniu kampanii reklamowych na
nośnikach interaktywnych i dotykowych dla naszych największych klientów
? współudział przy tworzeniu nowych interaktywnych rozwiązań i produktów

wymagane umiejętności:projektowanie grafiki

wymagania:? dobra znajomość programów Adobe Illustrator/Photoshop
? doświadczenie w projektowaniu grafiki
? zmysł plastyczny: wyczucie proporcji i znajomości zasad kompozycji
? kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w pracę
? samodzielności i terminowości wykonywania prac
? umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
? znajomość innych programów z pakietu Adobe Creative Suite (Flash, After Effects, Premiere)
? umiejętność rysowania za pomocą tabletu
? znajomość podstaw programów do tworzenia grafiki 3D

dodatkowe informacje:Oferujemy:
? stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, umowa zlecenie (praca na miejscu)
? atrakcyjne wynagrodzenie
? pracę w dynamicznym, młodym zespole
? udział w ciekawych projektach dla renomowanych klientów

dane kontaktowe:rekrutacja@aduma.pl w temacie wiadomości wpisując ?Grafik komputerowy?.

Aplikacje prosimy uzupełnić oświadczeniem o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

data rozpoczęcia naboru:2011-08-08

data zakończenia naboru:2011-09-30

wynagrodzenie:3500.00

wykształcenie:wyższe

doświadczenie:2

ilość wakatów:1

miasto:Wrocław

link do oferty: www.profesja.it/oferta/grafik-komputerowy,542

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!