Praktyki

PGS SOFTWARE S.A. Data ostatniej zmiany: 2011-08-08 09:18:54

Praktyki

2011-08-08 09:18:54 - PGS SOFTWARE S.A.

Rodzaj pracy: prakytki
Rodzaj umowy: umowa praktyk - 1 miesiąc
Ilość wakatów: 16
Minimalne doświadczenie: akademickie
Wykształcenie: niewymagane
Branża: Oferty pracy na IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska pracy

PGS Software S.A. oferuje praktyki dla studentów III, IV, V i
absolwentów roku kierunków informatycznych. Praktyki mogą być
realizowane we Wrocławiu lub Rzeszowie.

Oferujemy
* Udział w tworzeniu rozwiązań informatycznych dla klientów z całego
świata
* Pracę w samodzielnym, nowocześnie zarządzanym zespole
* Doskonałą atmosferę pracy
* Możliwość poznania pełnego cyklu produkcji oprogramowania
* Możliwość dalszego zatrudnienia dla najlepszych osób
* Dla najlepszych praktykantów przewidujemy praktyki płatne

Wymagania
* znajomość zagadnień IT
* doświadczenie (przynajmniej akademickie) w wybranych językach
programowania
* wysoka motywacja
* umiejętność szybkiego uczenia się
* doświadczenia z HTML / Javascript są dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie kompletu dokumentów: CV,
list motywacyjny, opis realizowanych wcześniej projektów
programistycznych (mogą być projekty przygotowane w trakcie studiów).