Oferta pracy na etat: Programista Gier / Web Game Developer

no-reply@profesja.it Data ostatniej zmiany: 2011-08-03 12:30:14

Oferta pracy na etat: Programista Gier / Web Game Devel...

2011-08-03 12:30:14 - no-reply@profesja.it

Oferta pracy na etat z portalu Profesja.IT
Stanowisko: Programista Gier / Web Game Developer

opis:Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu portali internetowych oraz innych aplikacji webowych z siedzibą w Rudzie Śląskiej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista Gier / Web Game Developer
Nr ref. PG/43/2011
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Najważniejsze obowiązki:

* tworzenie gier przeglądarkowych oraz na urządzenia mobilne (iphone/android),
* realizacja wspólnie wyznaczanych celów.

wymagane umiejętności:JavaScript w połączeniu z HTML i CSS (również HTML5 i CSS3)

wymagania: * doświadczenie w programowaniu gier webowych lub na urządzenia mobilne,
* umiejętność programowania w JavaScript w połączeniu z HTML i CSS (również HTML5 i CSS3),
* znajomość zagadnień związanych z nowoczesnymi engine'ami i middlewarem wykorzystywanymi do tworzenia gier,
* umiejętność precyzyjnej implementacji dostarczanych projektów graficznych i funkcjonalnych,
* dobra znajomość języka angielskiego.

dodatkowe informacje:Mile widziane:

* znajomość zagadnień związanych z automatycznym testowaniem,
* doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM,
* znajomość jQuery,
* znajomość Pythona, PHP, MySQL,
* znajomość ActionScript/Flash.

Oferujemy:

* ciekawą pracę w środowisku międzynarodowym dla ambitnych i uzdolnionych programistów,
* atrakcyjne wynagrodzenie,
* możliwość rozwoju i pracy z zaawansowanymi aplikacjami,
* pracę w dynamicznym i zgranym zespole.

dane kontaktowe:Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV
wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:
info@talentpartners.pl

data rozpoczęcia naboru:2011-08-03

data zakończenia naboru:2011-08-17

wynagrodzenie:000000

wykształcenie:wyższe

doświadczenie:1

ilość wakatów:1

miasto:Ruda Śląska

link do oferty: www.profesja.it/oferta/programista-gier-web-game-developer,513

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!