Telemarketer / Zdalnie

TopFryzjer.pl sp. z o.o. Data ostatniej zmiany: 2011-08-02 22:31:25

2011-08-02 22:31:25 - TopFryzjer.pl sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem portali TopFryzjer.pl i
TopKosmetyczka.pl szukamy energicznej, zaangażowanej i zmotywowanej
osoby, lubiącej kontakt z ludźmi na stanowisko:

TELEMARKETER

Jeśli jesteś wygadany, lubisz i umiesz skutecznie przekonywać innych
wyślij CV i List Motywacyjny już dziś.

Konieczny jest dostęp do internetu i podstawowe umiejętności obsługi
komputera.

Opis stanowiska:
- Sprzedaż Kont Oficjalnych Salonów w portalach TopFryzjer.pl i
TopKosmetyczka.pl
- Budowanie w świadomości Klientów konieczności prezentowania swojej
działalności w internecie.
- Utrzymanie pozytywnych relacji oraz oferowanie usług Firmy
potencjalnym Klientom.
- Tworzenie bazy danych salonów fryzjerskich i kosmetycznych.
- Dodawanie nowych salonów do Serwisów.

Wymagania:
- wykształcenie - minimum średnie
- doświadczenia w kontaktach z klientami
- efektywnego wykonywania powierzonej pracy
- dobrej dykcji

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży.
- Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.
- Dowolne godziny pracy w domu.
- Telefon służbowy.

Miejsce pracy: PRACA ZDALNA
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
Wymiar pracy: niepełny etat

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przeslanie CV i listu
motywacyjnego na adres praca@topfryzjer.pl z tematem: TELEMARKETER
(w tresci CV prosimy o dolaczenie klauzuli: Wyrazam zgode na
przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach
rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. O ochronie danych
osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 833)

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!