Specjalista ds. pozyskiwania klientów

Paulina Banak Data ostatniej zmiany: 2011-08-02 09:28:40

2011-08-02 09:28:40 - Paulina Banak

B2B Online sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma w sektorze
e-commerce. Jest dostawcą autorskiego, zamkniętego systemu sprzedaży
hurtowej oraz internetowej platformy zakupów hurtowych dla firm.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: specjalista ds.
pozyskiwania klientów.

Obowiązki:
-pozyskiwanie nowych klientów,
-umawianie spotkań handlowych,
-prowadzenie bazy klientów.

Wymagania:
-łatwość nawiązywania kontaktów,
-umiejętność pozyskiwania klientów,
-utrzymywania profesjonalnych kontaktów handlowych,
-optymistyczne nastawienie do pracy.

Oferujemy umowę zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja,
docelowo zatrudnienie na pełny etat.
Aplikacje proszę wysyłać na adres: praca@b2bonline.pl

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!