Programista PHP - Śląsk / stała

Biuro Data ostatniej zmiany: 2011-07-29 18:01:04

2011-07-29 18:01:04 - Biuro

Firma INTERSIEĆ powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku
na profesjonalne wdrożenie i zarządzanie realizacją projektów
programistycznych. W związku z realizacją nowych projektów
programistycznych zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Programista PHP

Opis stanowiska:
- implementacja i rozwój serwisów e-learningowych w oparciu o LMS Moodle
- proponowanie nowych rozwiązań, kreatywne rozwiązywanie problemów

Wymagania:
- umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz analitycznego
myślenia
- bardzo dobra znajomość PHP, MySQL, dowolnego framework, SVN
- dobra znajomość javascript, biblioteki jQuery
- dobra znajomość języka angielskiego
- chęć nauki i poszerzania umiejętności
- minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Dodatkowymi atutami będą:
- umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji UML
- doświadczenie w pracy z XML'em
- znajomość LMS Moodle, Joomla, Drupal

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
- udział w realizacji ciekawych projektów

CV wraz z portfolio prosimy wysyłać na adres: praca@intersiec.com.pl, z
dopiskiem w temacie P/07/11/PO.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz.
U. nr 133 poz. 883).

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!