Menadżer sprzedaży/Chorzów/stała

Wojciech Kulesza Data ostatniej zmiany: 2011-07-27 16:05:47

2011-07-27 16:05:47 - Wojciech Kulesza

Firma Lingo Systemy Informatyczne wieloletni partner Microsoft i
Comarch, zajmująca się tworzeniem: programów dedykowanych, aplikacji
internetowych i rozwijaniem oprogramowania Optima zatrudni:

Managera Sprzedaży

Zakres obowiązków:

* Pozyskiwanie nowych klientów z sektora B2B i utrzymywanie
długofalowych relacji biznesowych

* Realizowanie założonego planu sprzedaży

* Raportowanie bezpośrednio do przedstawiciela Zarządu
Wymagania

* Potwierdzone sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku, w
sprzedaży usług informatycznych dla sektora B2B, minimum 5 lat

* Znakomite obycie w środowisku biznesowym

* Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego

* Wysoka kultura osobista i poprawna dykcja

* Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV z zdjęciem na adres
praca@lingo.net.pl. Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się wyłącznie
z wybranymi osobami.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!