Programista Java / www.jcommerce.pl / Katowice

JCommerce SA Data ostatniej zmiany: 2011-07-25 14:20:59

2011-07-25 14:20:59 - JCommerce SA

Programista Java / Katowice

Opis stanowiska:

* realizacja projektów opartych o technologię JAVA

Wymagania:

* co najmniej dwuletnie doświadczenie w projektach w technologii
J2EE
* znajomość frameworków: Spring, Struts, Hibernate
* znajomość zagadnień związanych ze stworzeniem stron: JavaScript
(jQuery), xhtml, CSS
* znajomość kontenerów aplikacji Jetty, Tomcat
* znajomość technologii Maven 2, SVN, Trac
* wykształcenie wyższe informatyczne (lub w trakcie studiów)
* dobra znajomość języka angielskiego
* gotowość do delegacji

Mile widziane:

* znajomość frameworków Lucene i GWT

Dlaczego warto u nas pracować:

* zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego
* gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych,
międzynarodowych projektów
* umożliwimy Ci realny wpływ na rozwój firmy
* stawiamy na przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@jcommerce.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony
przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa
JavaScript, żeby go zobaczyć.

W tytule e-maila proszę wpisać wyłącznie:
Programista JAVA / Katowice

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.
29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz.U nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!