Administrator Systemów Microsoft - Wrocław

Contium Data ostatniej zmiany: 2011-07-21 11:13:44

2011-07-21 11:13:44 - Contium

Firma Unity Systems Sp. z o.o. jest wyspecjalizowanym podmiotem w
ramach Grupy Contium, dedykowanym do świadczenia usług
outsourcingowych, przede wszystkim usług Systemowych IT. Naszym
klientom oferujemy wysokospecjalistyczne rozwiązania w zakresie
utrzymania wydajnych systemów informatycznych w szczególności w
środowisku Internetu. W gronie naszych Klientów znajdują się zarówno
wielkie sieci handlowe, banki, firmy informatyczne jak również nieduże
firmy, dla których sieć Internet oraz e-commerce jest Core
business'em. Posiadamy biura we Wrocławiu (centrala), Warszawie oraz
Częstochowie. Obecnie w Grupie zatrudniamy ponad 90 pracowników.

W związku z intensywnym rozwojem spółki i nowymi projektami dla
naszych Klientów, do naszego zespołu w
Dziale IT, który specjalizuje się w utrzymaniu systemów serwerowych,
poszukujemy osób na stanowisko:

Administrator Systemów Microsoft
Nr ref. AMS/DIT/07.2011

Obowiązki na stanowisku:
* bieżące administrowanie serwerami z rodziny MS Windows,
* bieżące administrowanie farmami serwerów MS SharePoint 2007/2010,
* bieżące administrowanie farmami serwerów MS Exchange 2010,
* bieżące administrowanie farmami serwerów MS Lync 2010,
* testowanie i rozpoznawanie nowych technologii,
* aktywny udział w inicjatywach wynikających z programu: Microsoft
Gold Certified Partner,
* opieka nad siecią i serwerami w Data Center,
* wdrażanie i instalowanie oprogramowania autorskiego,
* opieka nad domeną firmy,
* kontakt z klientami firmy i rozwiązywanie zgłoszonych problemów.

Wymagania:
* dobra znajomość serwera MS SharePoint 2007/2010,
* doświadczenie w administrowaniu serwerem MS Windows 2003/2008,
* doświadczenie w zarządzaniu/administrowaniu domeną (Active
Directory),
* doświadczenie w administrowaniu IIS-em,
* podstawowa znajomość baz danych MS SQL 2005/2008,
* ciągła gotowość do kształcenia się,
* zaangażowanie w pracę i podejmowanie inicjatywy,
* posiadanie prawa jazdy kat. B.

Mile widziane:
* udział we wdrożeniach dużych projektów informatycznych,
* doświadczenie w pracy z serwerami i specjalistyczna wiedza
serwerowa,
* doświadczenie w pracy z narzędziami rodzaju: MS Project, MS Dynamics
CRM.

Oferujemy pracę:
* we Wrocławiu, w młodym energicznym zespole, w miłej luźnej
atmosferze,
* przy ciekawych projektach informatycznych,
* z możliwością rozwijania własnych umiejętności, dostępem do
najnowszych technologii, szkoleń i certyfikatów,
* z wynagrodzeniem adekwatnym do osiąganych wyników i zaangażowania.

Prosimy o składanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres
praca@unity.pl (w tytule: AMS/DIT/07.2011 - imię i nazwisko). Do CV
prosimy dołączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!