Tychy, Programista

SKOK Piast Data ostatniej zmiany: 2011-07-14 16:03:44

2011-07-14 16:03:44 - SKOK Piast

specjalista ds informatyki - programista

Obowiązki:
* tworzenie aplikacji wspomagających pracę firmy
* pomoc pracownikom w bieżącej pracy
* administracja aplikacjami i bazami danych

Wymagania:
* ogólna znajomość baz danych - preferowane (MS SQL Server)
* znajomość języka SQL, Access
* umiejętność programowania w C#
* umiejętność programowania w innym dowolnym języku
* prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:
* samodzielność
* znajomosc angielskiego w stopniu pozwalajacym na latwe
przyswajanie dokumentacji w tym jezyku.

Oferujemy:
* pracę w stabilnej firmie
* wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

CV ze zdjęciem + list motywacyjny prosimy wysyłać na adres
rekrutacja.programista@skokpiast.pl

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!