frontend developer / Poznań

Mateuszs Rutkowski Data ostatniej zmiany: 2011-07-08 22:27:41

2011-07-08 22:27:41 - Mateuszs Rutkowski

Firma GynSoft do nowego startupu poszukuje frontend developera. Znasz
bardzo dobrze HTML oraz CSS i potrafisz zaimplementować go we
współczesnych przeglądarkach? Znasz dobrze JavaScript, a w
szczególności JQuery? Do tego potrafisz korzystać z Photoshopa w
zakresie umożliwiającym podstawową obróbkę i optymalizację grafik?

Zakres obowiązków:
- Opracowywanie oprogramowania frontendu (HTML, CSS, JS + JQuery)

Wymagania:
- Kreatywność, innowacyjność
- Dobra znajomość HTML, CSS, JQuery
- Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
- Sumienność, odpowiedzialność, terminowość, zaangażowanie

Oferujemy:
- Dobre warunki współpracy
- Udział w realizacji ciekawych projektów informatycznych

Mile widziane:
- Znajomość zagadnień związanych z budową pluginów, rozszerzeń do
przeglądarek internetowych (Chrome, Firefox)
- Znajomość zagadnień związanych z programowaniem w Android OS, iPhone
OS

Wyślij nam CV i linki do zrealizowanych projektów na adres
office@gynsoft.net. Dopisz też zgodnę na przetwarzanie danych
osobowych do celów rekrutacyjnych.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!