Oferta pracy na etat: InĹźynier Systemow

no-reply@profesja.it Data ostatniej zmiany: 2011-07-08 11:19:10

2011-07-08 11:19:10 - no-reply@profesja.it

Oferta pracy na etat z portalu Profesja.IT
Stanowisko: Inżynier Systemow

opis:Dla jednego z naszych Klientow poszukujemy obecnie Kandydatow na stanowisko:

Inżynier Systemow

Nr ref: 91056/IT
Miejsce pracy: Gdynia

OPIS STANOWISKA:
? Rozwoj aplikacji wspomagajacych zarzadzanie ryzykiem finansowym,
? Praca w kilkuosobowym zespole,
? Wspolpraca z innymi zespolami w zakresie wsparcia technicznego,
? Kontakt z klientem zewnetrznym oraz wewnetrznym (3-cia linia wsparcia)

wymagane umiejętności:Inżynier Systemow

wymagania:OCZEKIWANIA:
? Wyksztalcenie wyzsze techniczne,
? Znajomosc jezyka C/C++ na platformie UNIX (minimum 3 lata doswiadczenia),
? Doswiadczenie w zakresie systemow Solaris lub AIX,
? Znajomosc relacyjnych baz danych,
? Znajomosc technologii WEB services,
? Doswiadczenie w zakresie rozwoju oprogramowania finansowego z wykorzystaniem produktow Sybase w srodowisku Unix,
? Doskonala znajomosc jezyka angielskiego w mowie i pismie.
MILE WIDZIANE:
? Znajomosc aplikacji wspomagajacych zarzadzanie ryzykiem finansowym,
? Znajomosc Adaptive Server Enterprise,
? Doswiadczenie w pracy z systemami finansowymi, bankowymi, do zarzadzania ryzykiem finansowym.

dodatkowe informacje:OFERTA:
? Wykorzystywanie w praktyce najnowszych rozwiazan informatycznych,
? Praca przy ciekawych, dlugoterminowych projektach,
? Praca w prestizowej firmie w międzynarodowym srodowisku,
? Stabilne zatrudnienie,
? Bogaty pakiet socjalny,
? Mozliwosc rozwoju zawodowego,
? Udział w szkoleniach (rowniez zagranicznych).

dane kontaktowe:CV w jezyku angielskim (format .doc) prosimy przysyłac na adres e-mail z podaniem numeru ref. w tytule wiadomosci:

trojmiasto@elanit.pl

data rozpoczęcia naboru:2011-07-08

data zakończenia naboru:2011-07-08

wynagrodzenie:1

wykształcenie:wyższe

doświadczenie:3

ilość wakatów:1

miasto:Gdańsk

link do oferty: www.profesja.it/oferta/inzynier-systemow,484

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!