Programista JAVA - Wrocław

Contium Data ostatniej zmiany: 2011-07-06 12:48:56

2011-07-06 12:48:56 - Contium

Contium S.A. specjalizuje się w dwóch klasach rozwiązań IT:
? wspierających sprzedaż wielokanałową i e-commerce
? wspierających zarządzanie wiedzą, obiegiem dokumentów i informacją w
projektach.
Naszą przewagą rynkową jest wiedza i doświadczenie w tych obszarach,
które są gwarancją sukcesu naszych klientów. Wśród nich znajduje się
wielu liderów w swoich branżach. Pracujemy m.in. dla: Banku
Zachodniego WBK, Black Red White, Europejskiego Funduszu Leasingowego,
Marsa, RTV Euro AGD. W Contium stawiamy na najlepszych. W naszym
biurze we Wrocławiu pracuje obecnie ponad 90 osób, wysokiej klasy
specjalistów. Jeśli chcesz pracować przy ambitnych projektach, w
swobodnej i zespołowej atmosferze, dołącz do nas!
Do kolejnych projektów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko
Programisty JAVA. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za
tworzenie, wdrażanie i rozwój aplikacji internetowych wykonywanych na
bazie technologii Hibernate, J2EE, XML na bazie platform UNITY,
ORACLE, IBM WebSphere.

PROGRAMISTA JAVA

Obowiązki:
? projektowanie i implementacja aplikacji internetowych wykonanych w
technologiach J2EE,
? rozwój aplikacji internetowych wykonanych dla obecnych klientów
Contium S.A.,
? wdrażanie i integracja oprogramowania firm trzecich wykorzystujących
technologie internetowe.

Wymagania:
? znajomość języka programowania JAVA,
? umiejętność pracy z Eclipse,
? znajomość frameworków: Spring, Hibernate,
? wykształcenie wyższe (także studenci 5-go roku).

Mile widziane:
? doświadczenie w pracy z narzędziami: Eclipse, Jetty, Tomcat,
? umiejętność projektowania struktur baz danych, znajomość PostgreSQL
lub innych serwerów baz danych,
? znajomość: SQL, XML, HTML, podstawy CSS i JavaScript,
? doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
? chęć dalszego rozwoju, dyspozycyjność i gotowość do pracy o
charakterze zadaniowym.

Oferujemy:
? zatrudnienie na cały etat w biurze we Wrocławiu,
? szkolenia i możliwość rozwijania własnych umiejętności,
? pracę w młodym, energicznym zespole,
? pracę przy ciekawych projektach informatycznych,
? wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników i
zaangażowania.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij swoje CV i List
motywacyjny przez naszą stronę internetową: www.contium.pl/kariera.xml
lub bezpośrednio na adres: praca@contium.pl (w tytule: JAVA/DRiW/
07.2011 ? imię i nazwisko). Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko
wybranym kandydatom.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!