Tester aplikacji biznesowych / www.jcommerce.pl / Kraków

Kinga Zyguła Data ostatniej zmiany: 2011-07-05 12:21:24

Tester aplikacji biznesowych / www.jcommerce.pl / Krakó...

2011-07-05 12:21:24 - Kinga Zyguła

Opis stanowiska:

* Testowanie aplikacji biznesowych z użyciem nowoczesnych metod i
narzędzi do testowania
* Analiza wymagań
* Przygotowywanie i przeprowadzanie planów testów, scenariuszy
testowych jak również tworzenie i wykonywanie przypadków testowych na
różnych poziomach testowania
* Przygotowanie i przeprowadzenie zautomatyzowanych testów
funkcjonalnych, wydajnościowych, bezpieczeństwa i regresywnych
* Cykliczne sporządzanie raportów z przeprowadzanych testów,
tworzenie metryk
* Prowadzenie dokumentacji
* Bieżąca współpraca z zespołem developerów
* Miejsce pracy: KRAKÓW

Wymagania:

* Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
* Znajomość zagadnień związanych z testowaniem systemów IT
* Przynajmniej 2 lata doświadczenia w Quality Assurance
* Doświadczenie z różnymi metodykami testowania oprogramowania
oraz z narzędziami do automatycznego testowania
* Doświadczenie w manualnym testowaniu aplikacji z wykorzystaniem
najlepszych praktyk
* Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na
czytanie dokumentacji
* Samodzielność i dobra organizacja pracy

Dlaczego warto u nas pracować:

* zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego
* gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych,
międzynarodowych projektów
* umożliwimy Ci realny wpływ na rozwój firmy
* stawiamy na przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@jcommerce.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony
przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa
JavaScript, żeby go zobaczyć.

W tytule e-maila proszę wpisać wyłącznie: TESTER / Kraków

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę
JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i
przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o
ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!