Administrator/ Warszawa

praca@touk.pl Data ostatniej zmiany: 2011-07-05 08:51:33

2011-07-05 08:51:33 - praca@touk.pl

Jeżeli chcesz: współtworzyć środowisko do pracy 50 developerów, mieć
wpływ na wybór stosowanych technologii, rozwiązywać problemy z którymi
wcześniej się nie zetknąłeś, zgłoś się do TouK.

Szukamy osoby:

* realizującej bieżące zadania i pamiętającej o ciągłym ulepszaniu
środowiska IT;
* sprawnie zarządzającej, najlepiej przy pomocy zwinnej metodyki,
zadaniami oraz czasem swoim i innych;
* znającej świetnie Linuksa (Debian, CentOS);
* z doświadczeniem w wirtualizacji (Xen, vserver);
* obytej z usługami internetowymi: exim4, dovecot, dspam, apache httpd,
bind ?
* programującej i znającej usługi wspierające pracę programistów: git,
subversion, gitorious, maven, hudson/jenkins, nexus, jira, confluence ?
znającej narzędzia: puppet, nagios, bacula, collectd ?
biegłej w sprzęcie, sieciach, routingu, pki, lvm, raid, cisco;

Do obowiązków Administratora będzie należało między innymi:

* zapewnienie prawidłowego działania serwerów i aplikacji;
* zarządzanie środowiskami developerskimi / testowymi;
* wspieranie programistów w zakresie sprzętu i OS;
* rozwój infrastruktury IT w firmie;

TouK specjalizuje się w projektowaniu systemów dostosowanych do
indywidualnych potrzeb klientów. Realizujemy całościowe projekty: od
analizy funkcjonującego w firmie oprogramowania, przez wypracowanie i
wdrożenie spójnego systemu, po wsparcie techniczne w jego utrzymaniu.
Więcej możesz przeczytać o nas na touk.pl.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV z
dopiskiem ADM/11 na adres praca@touk.pl. W zgłoszeniu prosimy umieścić
klauzulę o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych w procesie
rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 28.08.1997 o ochronie danych
osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883)

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!