Programista .NET / Katowice / www.jcommerce.pl

Kinga Zyguła Data ostatniej zmiany: 2011-07-04 09:41:29

2011-07-04 09:41:29 - Kinga Zyguła

Opis stanowiska:

* realizacja projektów opartych o technologię .NET

Wymagania:

* wykształcenie wyższe informatyczne (lub w trakcie studiów)
* znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
* bardzo dobra znajomość:
o NET 3.5/4.0
o C#
o ASP.NET
o Workflow Foundation (WF)
o Windows Communication Foundation
o HTML, CSS
o JavaScript, AJAX
o MS SQL Server 2008 [R2]
o LINQ to Entities

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

* wzorców projektowych
* Rhino Mocks
* Test Driven Development
* Microsoft Enterprise Library (5.0)

Dlaczego warto u nas pracować:

* oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
* zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego
* gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych,
międzynarodowych projektów
* umożliwimy Ci realny wpływ na rozwój firmy
* stawiamy na przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@jcommerce.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony
przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa
JavaScript, żeby go zobaczyć.

W tytule e-maila proszę wpisać wyłącznie:
PROGRAMISTA .NET

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę
JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i
przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o
ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!