Specjalista ds. testów niefunkcjonalnych (docelowo Team Leader) Warszawa

Alicja Dudek Data ostatniej zmiany: 2011-06-30 14:55:49

Specjalista ds. testów niefunkcjonalnych (docelowo Team...

2011-06-30 14:55:49 - Alicja Dudek

Naszym Klientem jest instytucja budżetowa realizująca nowatorski
projekt informatyczny. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie
poszukuje osoby na stanowisko:
Specjalista ds. testów niefunkcjonalnych (docelowo Team Leader)
Nr Ref: WAD11TEME

Zadania:

Stworzenie zespołu specjalizującego się w testach oprogramowania
oraz kierowaniem zespołem
Tworzenie, wykonywanie, planowanie oraz dokumentowanie testów
niefunkcjonalnych ze szczególnym uwzględnieniem testów wydajnościowych
oraz bezpieczeństwa,
Przygotowywanie scenariuszy testowych i danych testowych,
Automatyzacja testów,
Zbieranie i analiza wymagań odnośnie nowego dużego (ogólnopolskiego)
systemu informatycznego - w zakresie niezbędnym dla testowania
nowotworzonego oprogramowania
Konfiguracja środowiska w zakresie realizowanych testów
niefunkcjonalnych
Dokumentowanie wykonanej pracy
Wymagania:

Znajomość zagadnień związanych z profesjonalnym testowaniem
oprogramowania.
Znajomość technologii ze szczególnym uwzględnieniem Web Services
(JEE, CXF), JMS (HornetQ, AcitveMQ), MySQL,
Doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy
testowych oraz dokumentowania wyników testów,
Znajomość metodologii wytwarzania. testowania oprogramowania oraz
narzędzi (JMeter, LoadUI, The Grinder. SoapUI, Selenium, narzędzia
continuous integration),
Znajomość zagadnień związanych z Infrastrukturą (sieci, podsieci,
porty, firewall, router itp.)
Doświadczenie w automatyzacji procesów testowania oprogramowania.
Umiejętność planowania, tworzenia, wykonywania oraz dokumentowania
testów niefunkcjonalnych,
Umiejętność kierowania zespołem, komunikatywność
Umiejętność analitycznego myślenia; tworzenia i wykorzystywania
danych testowych
Chęć rozwoju i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności,

Dodatkowymi atutami będą:

Certyfikat ISEB/ ISTQB

Oferujemy:

Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne
autorskie szkolenia
Pracę z nowymi technologiami
Pracę przy pionierskim dużym projekcie informatycznym
Pracę w młodym zespole
Umowę o pracę po okresie próbnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
a.dudek@jobfinder.pl
w tytule proszę umieścić Nr Ref: WAD11TEME

Proszę o umieszczenie na CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U.
z 2002 r. Nr 101, poz. 926)

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!