Oferta pracy - Programista Adobe Flex Warszawa

Alicja Dudek Data ostatniej zmiany: 2011-06-30 14:48:36

2011-06-30 14:48:36 - Alicja Dudek

Naszym Klientem jest instytucja budżetowa realizujące nowatorski
projekt informatyczny. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie
poszukuje osoby na stanowisko:
Programista ADOBE FLEX
Nr Ref: WSK11PAME
Warszawa
Zadania:

Zbieranie i analiza wymagań odnośnie nowego dużego (ogólnopolskiego)
systemu informatycznego - w zakresie niezbędnym dla wykonania zadań
programistycznych
Programowanie oraz testowanie (w tym tworzenie scenariuszy
testowych)
Dokumentowanie wykonanej pracy (w tym komentowanie kodu źródłowego)
Tworzenie dokumentacji projektowej ( opis słowny oraz diagramy UML)
w zakresie rozwiązań opartych o technologię Adobe Flex
Wymagania:

Umiejętności programistyczne w zakresie Adobe Flex (ActionScript
3/4)
Umiejętność posługiwania się środowiskiem programistycznym (Flex
Builder 3/4, Subversion, FlexUnit 4)
Znajomość Web Services (głównie wykorzystanie istniejących, mile
widziana umiejętność samodzielnego projektowania),
Znajomość Parsley,
Znajomość Cairngorm Persistence,
Znajomość technik programowania obiektowego (Object Oriented
Modeling)
Znajomość wzorców projektowych (np. Model-View-Controller)
Znajomość zasad modelowania w Unified Modeling Language
Umiejętności pracy z wykorzystaniem repozytoriów kodu (SVN)
Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (umiejętność instalacji
środowiska bazodanowego, stworzenia bazy danych tabel i relacji
pomiędzy tabelami)
Praktyczna znajomość serwerów aplikacyjnych (umiejętność instalacji
serwera, podstawowa znajomość interfejsu administracyjnego,
umiejętność podstawowej konfiguracji np. pule połączeń, security)
Umiejętności pracy w zespole i otwartości na poznawanie nowych
technologii
Samodzielność w zakresie organizowania własnej pracy ze szczególnym
uwzględnieniem dokumentowania wykonanej pracy
Dodatkowymi atutami będą:

Znajomość Java SE oraz Java EE (Spring, JPA, JSF, Facelets)
Znajomość PostgreSQL
Znajomość Linux w stopniu umożliwiającym samodzielne zarządzanie
środowiskiem deweloperskim
Znajomość Maven, Ant
Oferujemy:

Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne
autorskie szkolenia
Pracę z nowymi technologiami
Pracę przy pionierskim dużym projekcie informatycznym
Pracę w młodym zespole
Umowę o pracę po okresie próbnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
s.kublik@jobfinder.pl w tytule proszę umieścić
Prośba o umieszczenie na CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U.
z 2002 r. Nr 101, poz. 926)

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!