Oferta Pracy - Specjalista RDBMS/SQL Warszawa

Alicja Dudek Data ostatniej zmiany: 2011-06-30 14:43:57

2011-06-30 14:43:57 - Alicja Dudek

Naszym Klientem jest instytucja budżetowa realizujące nowatorski
projekt informatyczny. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie
poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista RDBMS/SQL
Nr Ref: WSK11SRME
Warszawa

Opis stanowiska:

Zbieranie i analiza wymagań odnośnie nowego dużego (ogólnopolskiego)
systemu informatycznego - w zakresie niezbędnym dla wykonania zadań
programistycznych;
Tworzenie dokumentacji projektowej (opis słowny oraz diagramy UML) w
zakresie struktury bazy relacyjnej;
Nadzór nad spójnością i optymalnością struktury całej bazy
nowotworzonego systemu.

Wymagania:

Znajomość bazy danych MySQL Enterprise Edition w środowisku Windows
oraz Linux;
Umiejętność programowania w języku SQL (w tym instalacja,
konfiguracja, backup, obsługa danych w różnych stronach kodowych);
Znajomość zasad tworzenia struktury bazy relacyjnej, tabel,
normalizacja tabel, indeksy, widoki, relacje pomiędzy tabelami,
optymalizacja zapytań SQ;
Znajomość zasad notacji stosowanej w dokumentacji technicznej baz
relacyjnych;
Umiejętność analitycznego myślenia;

Oferujemy:

Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne
autorskie szkolenia;
Pracę z nowymi technologiami;
Pracę przy pionierskim dużym projekcie informatycznym;
Pracę w młodym zespole;
Umowę o pracę po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
s.kublik@jobfinder.pl
w tytule proszę umieścić Nr Ref: WSK11SRME

Prośba o umieszczenie na CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U.
z 2002 r. Nr 101, poz. 926)

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!