Oferta pracy na etat: Web Developer - praktyka pĹatna (IN/08)

no-reply@profesja.it Data ostatniej zmiany: 2011-06-30 12:32:23

Oferta pracy na etat: Web Developer - praktyka pĹatna (...

2011-06-30 12:32:23 - no-reply@profesja.it

Oferta pracy na etat z portalu Profesja.IT
Stanowisko: Web Developer - praktyka płatna (IN/08)

opis:Chcesz zarobić pieniądze na wakacje?
Szukasz praktyki, w czasie której będziesz mógł wykorzystać zdobytą na studiach wiedzę?
Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe i referencje, które pomogą Ci w zdobyciu dobrej pracy?

Jeśli odpowiedź chociaż na jedno z tych pytań brzmi TAK, przeczytaj naszą ofertę.

Obowiązki:
* Głównym zadaniem praktykanta będzie napisanie aplikacji webowej.
* Praktyki odbędą się w miesiącach wakacyjnych, w 3 turach: lipiec, sierpień i wrzesień.

wymagane umiejętności: Ajax, CSS/XHTML, PHP5,JavaScript

wymagania:Oczekujemy:
* dobrej znajomości JavaScript, AJAX
* dobrej znajomości CSS/XHTML
* dobrej znajomości PHP5 (programowanie obiektowe)
* doświadczenia w tworzeniu stron/aplikacji internetowych
* umiejętności posługiwania się SVN
* ukończonego 3 rok studiów informatycznych

Mile widziane:
* znajomość SMARTY
* znajomość zagadnień automatycznego generowania dokumentów elektronicznych
* umiejętność tworzenia grafiki pod strony webowe

dodatkowe informacje:Oferujemy:
* ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
* możliwość rozwoju własnych kompetencji i poszerzenia doświadczenia
* udział w realizacji ciekawych projektów
* praktyki płatne; po ich zakończeniu otrzymasz potwierdzenie ich odbycia oraz referencje

dane kontaktowe:Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie przesłanie CV w języku polskim i angielskim na adres: praca@infolet.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach 10-16, czekamy na Wasze pytania dotyczące ofert pracy gg: 11251302 oraz skype: infoletpersonnelsolutions

data rozpoczęcia naboru:2011-06-30

data zakończenia naboru:2011-07-29

wynagrodzenie:1000.00

wykształcenie:inżynierskie

doświadczenie:0

ilość wakatów:3

miasto:Kraków

link do oferty: www.profesja.it/oferta/web-developer-praktyka-platna-in-08,470

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!