Oferta pracy na etat: Administrator Unix

no-reply@profesja.it Data ostatniej zmiany: 2011-06-20 12:43:47

2011-06-20 12:43:47 - no-reply@profesja.it

Oferta pracy na etat z portalu Profesja.IT
Stanowisko: Administrator Unix

opis:Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej firmy świadczącej usługi w zakresie IT na szczeblu międzynarodowym, z siedzibą w Katowicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator Unix
Nr ref. AU/CC/110
Miejsce pracy: Katowice

Najważniejsze obowiązki:

* kompleksowe rozwiązywanie problemów, proponowanie usprawnień związanych z funkcjonalnością systemu Unix (Linux, Solaris, HP-UX),
* określanie i wprowadzanie zmian technicznych (instalacje, ustawienia parametrów, konfiguracje),
* ujednolicanie platformy Unix,
* rozwój nowych narzędzi w celu automatycznego aktualizowania zadań i usprawnienie jakości (skrypty Shell, Perl, AWK),
* określanie dostępów logicznych i rozwiązań zabezpieczeń (zabezpieczenia logiczne, antywirusowe, enskrypcje),
* kontrola naruszeń dostępu do sieci, systemu, aplikacji i dbanie o odpowiednie standardy poprzez audyty,
* wsparcie, szkolenie członków grupy, usprawnienia, pisanie i aktualizacja procedur i dokumentów,
* prace nad rozwoj

wymagane umiejętności: AWK, HP-UX, Linux, Perl, skrypty Shell, Solaris,Unix

wymagania: * doświadczenie w administrowaniu systemem Unix / Linus, lub Windows,
* przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

dodatkowe informacje:Oferujemy:

* atrakcyjną pracę w dużej, międzynarodowej firmie, w środowisku międzynarodowym,
* szkolenia produktowe,
* atrakcyjne wynagrodzenie,
* stabilne warunki zatrudnienia,
* pakiety relokacyjne dla osób spoza regionu.

dane kontaktowe:Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV
wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:
cv@talentpartners.pl

data rozpoczęcia naboru:2011-06-20

data zakończenia naboru:2011-06-30

wynagrodzenie:0.00

wykształcenie:wyższe

doświadczenie:1

ilość wakatów:1

miasto:Katowice

link do oferty: www.profesja.it/oferta/administrator-unix,419

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!