Poznań - programista JavaEE - etat

rekrutacja Data ostatniej zmiany: 2011-06-18 19:36:41

2011-06-18 19:36:41 - rekrutacja

Duża firma z branży finansowej poszukuje kandydatów na stanowisko:
PROJEKTANT/PROGRAMISTA
pełny etat, miejsce pracy: Poznań
(2 etaty)
PODSTAWOWE ZADANIA
Udział w budowie i rozwój aplikacji klasy CRM
oraz automatyzacji i wsparcia procesów biznesowych.

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE
- Wykształcenie wyższe, kierunek informatyczny lub pokrewny
- Praktyczna znajomość technologii: Java Enterprise Edition.
- Praktyczna znajomość bibliotek: Spring, Hibernate,
- Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
- Praktyczna znajomość HTML, JavaScript
- Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień
dotyczących Web Services: WSDL, SOAP, XML Schema
oraz zagadnień dotyczących architektury zorientowanej usługowo (SOA)
i architektury BPM.

OFERUJEMY
- Możliwość zdobywania doświadczenia
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Dostęp do zaawansowanych technologii zarówno komercyjnych
jak i open-source
- Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów
- Stabilność zatrudnienia
- Atrakcyjny pakiet socjalny
- Prywatna opieka medyczna
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- Doskonałą atmosferę pracy
- Nieważne czy jesteś zwolennikiem Linux-a czy Windows-a
zawsze znajdziesz bratnią duszę w naszym zespole :)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia
(C.V., list motywacyjny) na skrzynkę e-mail:
progr.javaee.spring@onet.pl

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych
(Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Rekrutacja

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!