Oferta pracy na etat: Lider ZespoĹu InĹźynierĂłw Zapewniania WydajnoĹci Oprogramowania

no-reply@profesja.it Data ostatniej zmiany: 2011-06-17 15:22:10

Oferta pracy na etat: Lider ZespoĹu InĹźynierĂłw Zapewn...

2011-06-17 15:22:10 - no-reply@profesja.it

Oferta pracy na etat z portalu Profesja.IT
Stanowisko: Lider Zespołu Inżynierów Zapewniania Wydajności Oprogramowania

opis:
Jeżeli chcesz dołączyć do dobrze zorganizowanego, międzynarodowego zespołu najwyższej klasy specjalistów, pracować przy użyciu najnowocześniejszej technologii, mieć realny wpływ na produkt będący liderem na rynku,
dostarczać rozwiązania dla globalnych firm - ta oferta jest dla Ciebie!

Szukamy osoby, która ma doświadczenie w kierowaniu zespołem, specjalizuje się w diagnozowaniu wydajności aplikacji i systemów informatycznych i która podejmie wyzwanie pokierowania całością działań związanych z optymalizacją działania procesów biznesowych i/lub pojedynczych aplikacji, środowisk czy też systemu.

Obowiązki:
? Przygotowanie i przeprowadzenie testów wydajności aplikacji celem określenia możliwości jej stosowania w różnych warunkach obciążenia
? Rozwijanie efektywnego rozumienia architektury aplikacji i sposobów użytkowania systemu przez klientów
? Pomoc w formułowaniu zalecanych wymagań sprzętowych dla oprogramowania
? Stosowanie narzędzi diagn

wymagane umiejętności:Performance Tuning Lead Engineer

wymagania:Wymagania:
? Umiejętność diagnozowania i analizowania wydajności systemów złożonych
? Doświadczenie w zakresie diagnostyki i analizy wydajności serwerów baz danych
? Dobra znajomość SQL oraz baz danych Oracle/MS SQL
? Znajomość monitorowania wykorzystania zasobów serwerów fizycznych i wirtualnych
? Znajomość technologii: HTML, JavaScript, CSS, itp.
? Doświadczenie w używaniu systemów Business Inteligence ETL (SSAS, SSIS)
? Zrozumienie koncepcji sieci (DNS, TCP, HTTP, itp.)
? Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i wysokie standardy etyczne
? Umiejętność priorytetyzacji zadań i pracy pod presją czasu
? Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność
? Umiejętności analityczne
? Gotowość do podróżowania w celach służbowych (30-60%)

Wykształcenie:
? Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
? Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

dodatkowe informacje:Apriso jest liderem w adaptacyjnym zarządzaniu produkcją. Opracowany przez Apriso system informatyczny FlexNet pozwala firmom skutecznie realizować i doskonalić procesy produkcji oraz błyskawicznie dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych i potrzeb klientów.
Rozwiązania Apriso obejmują swym zasięgiem logistykę, kontrolę jakości i utrzymanie ruchu pozwalając na zarządzanie produkcją i łańcuchem dostaw w czasie rzeczywistym.

dane kontaktowe:Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim adres: job-emea@apriso.com
(w temacie e-maila proszę o umieszczenie nazwy stanowiska ?Performance Tuning Lead Engineer?)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli ?wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)?.

data rozpoczęcia naboru:2011-06-17

data zakończenia naboru:2011-07-31

wynagrodzenie:0.00

wykształcenie:wyższe

doświadczenie:1

ilość wakatów:1

miasto:Kraków

link do oferty: www.profesja.it/oferta/lider-zespolu-inzynierow-zapewniania-wydajnosci-oprogramowania,414

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!