Oferta pracy na etat: Programista Java / JEE / Nr ref: 97424/IT

no-reply@profesja.it Data ostatniej zmiany: 2011-06-17 15:01:19

Oferta pracy na etat: Programista Java / JEE / Nr ref: ...

2011-06-17 15:01:19 - no-reply@profesja.it

Oferta pracy na etat z portalu Profesja.IT
Stanowisko: Programista Java / JEE / Nr ref: 97424/IT

opis:Zakres obowiązków:
? tworzenie aplikacji webowych dla nowych i istniejących rozwiązań systemowych;
? tworzenie oprogramowania middleware;
? tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej.

wymagane umiejętności:bardzo dobra znajomość Java, JEE,

wymagania:Oczekiwania:

? wykształcenie wyższe o profilu technicznym;
? minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
? bardzo dobra znajomość Java, JEE, w szczególności technologii JSF;
? znajomość SQL oraz zagadnień ORM (JPA, Hibernate);
? znajomość platformy Eclipse i systemów kontroli wersji;
? znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.

dodatkowe informacje:Mile widziane:
? doświadczenie w pracy z bazami danych;
? znajomość technologii Seam, RichFaces, JBoss;
? umiejętność projektowania webowych interfejsów użytkownika.

Oferujemy:
? praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
? premie projektowe;
? uczestnictwo w szkoleniach;
? możliwość rozwoju.

dane kontaktowe:CV w formacie .doc lub .pdf prosimy przysyłać na adres e-mail z podaniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości.

trojmiasto@elanit.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

data rozpoczęcia naboru:2011-06-17

data zakończenia naboru:2011-07-17

wynagrodzenie:0

wykształcenie:wyższe

doświadczenie:2

ilość wakatów:1

miasto:Gdańsk

link do oferty: www.profesja.it/oferta/programista-java-jee-nr-ref-97424-it,411

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!