Praktyki studenckie ? informatyka, nowe media, .NET, Azure

Pawel Data ostatniej zmiany: 2011-06-15 21:02:05

Praktyki studenckie ? informatyka, nowe media, .NET, Az...

2011-06-15 21:02:05 - Pawel

Jesteś studentem informatyki, masz pasję, chcesz poznać najnowsze
technologie w chmurze oraz zdobyć komercyjne doświadczenie?.. Dołącz
do młodego, dynamicznego zespołu w ramach letnich praktyk studenckich!

Cognitum Sp. z o.o. (www.cognitum.eu) poszukuje studenta
informatyki, lub kierunków pokrewnych, na bezpłatne letnie praktyki
studenckie z możliwością przedłużenia współpracy. Cognitum(tm) przede
wszystkim koncertuje się na dostarczaniu narzędzi IT wspierających
Zarządzanie Wiedzą. Budujemy naszą przewagę konkurencyjną poprzez
własne inwestycje w B&R oraz współpracę z ważnymi ośrodkami
badawczymi.

Budujemy nasze kompetencje w kilku głównych obszarach
technologicznych: Zarządzanie Wiedzą, Sieci Semantyczne, Inżynieria
Wiedzy, Akwizycja i analiza danych heterogenicznych, Wysoce skalowalne
aplikacje w chmurze.

Oferujemy:
- dwu- lub trzy- miesięczne praktyki studenckie (bezpłatne) w wymiarze
5 dni w tygodniu z możliwością przedłużenia współpracy
- list referencyjny i potwierdzenie odbycia praktyk
- praca w siedzibie spółki w centrum Warszawy.
- praca przy dużym, komercyjnym projekcie.

Zakres obowiązków:
- analiza i programowanie komponentów w technologiach .NET,
Silverlight, WPF, ASP.NET oraz Windows Azure.
- testowanie aplikacji
- wsparcie przy wdrożeniach środowiska produkcyjnego

Od kandydatów oczekujemy:
- dyspozycyjności 5 dni w tygodniu
- sumienności i chęci rozwoju zawodowego
- znajomości języków programowania: C#

Mile widziane:
- znajomości języków programowania C++ lub Java
- znajomość technologii Windows Azure, ASP.NET
- znajomości języka angielskiego.

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV w terminie do 24 czerwca 2011
r. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
Zastrzegamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

CV prosimy przesyłać na adres:
jobs@cognitum.eu

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!