Oferta pracy na etat: Programista C/C++// Nr ref: 91066/IT

no-reply@profesja.it Data ostatniej zmiany: 2011-06-13 17:23:29

Oferta pracy na etat: Programista C/C++// Nr ref: 91066...

2011-06-13 17:23:29 - no-reply@profesja.it

Oferta pracy na etat z portalu Profesja.IT
Stanowisko: Programista C/C++// Nr ref: 91066/IT

opis:OPIS STANOWISKA:

? Rozwój aplikacji wspomagających zarządzanie ryzykiem finansowym,
? Praca w kilkuosobowym zespole,
? Współpraca z zespołami na całym świecie.

wymagane umiejętności:C/C++, UNIX, SQL, UML, Design Patterns, Angielski

wymagania:OCZEKIWANIA:

? Wykształcenie wyższe techniczne,
? Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
? Doświadczenie w programowaniu w języku C/C++ na platformie UNIX (minimum 2 lata),
? Bardzo dobra znajomość SQL,
? Znajomość UML oraz Design Patterns,
? Znajomość relacyjnych baz danych,
? Doświadczenie w zakresie rozwoju oprogramowania finansowego w środowisku Unix.

MILE WIDZIANE:

? Znajomość aplikacji wspomagających zarządzanie ryzykiem finansowym,
? Znajomość Adaptive Server Enterprise,
? Doświadczenie w pracy z systemami finansowymi, bankowymi, do zarządzania ryzykiem finansowym.

dodatkowe informacje:OFERTA:

? Wykorzystywanie w praktyce najnowszych rozwiązań informatycznych,
? Praca przy ciekawych, długoterminowych projektach,
? Praca w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku,
? Stabilne zatrudnienie,
? Bogaty pakiet socjalny,
? Możliwość rozwoju zawodowego,
? Udział w szkoleniach (również zagranicznych).

dane kontaktowe:CV w języku angielskim (format .doc) prosimy przysyłać na adres e-mail z podaniem numeru ref. w tytule wiadomości.
trojmiasto@elanit.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 88

data rozpoczęcia naboru:2011-06-13

data zakończenia naboru:2011-07-15

wynagrodzenie:0

wykształcenie:wyższe

doświadczenie:1

ilość wakatów:3

miasto:Gdynia

link do oferty: www.profesja.it/oferta/programista-c-c++-nr-ref-91066-it,384

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!