Tester oprogramowania/Kraków

Edyta Mordarska Data ostatniej zmiany: 2011-06-09 14:05:31

2011-06-09 14:05:31 - Edyta Mordarska

Opis stanowiska pracy

Jeśli ukończyłeś studia informatyczne lub pokrewne, posiadasz doświadczenie
w zakresie testowania oprogramowania i chcesz rozwijać karierę w kierunku
projektowania i przeprowadzania testów, dołącz do naszego zespołu.
Poszukujemy osoby o rozwiniętych umiejętnościach analitycznych,
skrupulatnej, potrafiącej zorganizować swoją pracę.

Osoba zatrudniona na stanowisku Testera oprogramowania będzie odpowiedzialna
za zapewnienie wysokiej jakości produktów.

Wymagania

.. Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne)
.. Minimum rok doświadczenia w testowaniu aplikacji
.. Podstawowa znajomość programowania w języku J2EE
.. Umiejętność analitycznego myślenia i organizacji pracy
.. Umiejętność diagnozowania słabych miejsc kodu
.. Umiejętność pracy zespołowej
.. Komunikatywność
.. Wnikliwość
.. Wiedza z zakresu wytwarzania dokumentacji projektowej/testowej (m.in.
scenariusze testowe, plany testów, instrukcje użytkowników),

Mile widziane
.. Znajomość języka angielskiego
.. Znajomość PHP, HTML, CSS, Flash

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesyłać na adres kariera@mynetwork.pl

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!