Programista C++/ Warszawa/ etat

m.dmochowski Data ostatniej zmiany: 2011-06-08 15:38:45

2011-06-08 15:38:45 - m.dmochowski

AutoGuard S.A. - renomowana i dynamicznie rozwijająca się na rynku
nowych technologii firma, zajmująca się projektowaniem nowoczesnych
rozwiązań biznesowych z zakresu mobilnej transmisji danych, nawigacji
satelitarnej, skutecznej ochrony pojazdów oraz kompleksowego
zarządzania transportem, w związku z rozwojem produktów
geoprzestrzennych poszukuje pracowników na stanowisko:

PROGRAMISTA C++

Zakres obowiązków:

Pracownik będzie odpowiedzialny (m.in.) za:
-Udział w procesie projektowania aplikacji
-Implementację aplikacji zgodnie z wypracowanymi projektami
-Utrzymanie aktualnej dokumentacji do tworzonego kodu

Od kandydatów oczekujemy:

Wymagania:
-Doskonała znajomość C++ oraz C oraz wywołań systemowych Linux
-Doświadczenie w projektowaniu i programowaniu aplikacji na urządzenia
wbudowane w systemie Linux
-Znajomość biblioteki QT
-Doświadczenie w programowaniu sieci w systemie Linux

Dodatkowe atuty:
-Znajomość VisualC++
-Znajomość API WinCE
-Znajomość systemu Android
-Znajomość zagadnień związanych z analizą algorytmów i ich złożoności
-Znajomość zagadnień z zakresu inżynierii oprogramowania
-Znajomość zagadnień sztucznej inteligencji
-Zorientowanie na innowacyjność, efektywność i terminowość

Oferujemy:
-Atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego (szkolenia, uczestniczenie w
innowacyjnych projektach z wykorzystaniem różnorodnych nowoczesnych
technologii, zdobywanie praktycznej wiedzy z zakresu telematyki)
-Pracę w młodym zespole
-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i rozwoju zawodowego
-Atrakcyjny system motywowania pracowników
-Opieka medyczna

www.autoguard.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i LM z tematem
wiadomości: Programista C++ na m.dmochowski@autoguard.pl
Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
ofercie na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych
osobowych z 29.08.1997, Dz. U. 133, poz.883

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!