Trener Szkoleń Informatycznych

APRISO Data ostatniej zmiany: 2011-05-31 10:35:28

2011-05-31 10:35:28 - APRISO

Poszukujemy trenera do prowadzenia autoryzowanych szkoleń technicznych
w zakresie zastosowań aplikacji informatycznych do modelowania
procesów biznesowych dedykowanych dla przemysłu i/lub logistyki.
Obowiązki:
* Analiza potrzeb szkoleniowych związanych ze specyfiką produktu
Apriso
* Projektowanie, tworzenie i przeprowadzanie specjalistycznych szkoleń
produktowych w modułach klasowym, on-line oraz e-learningowym
* Opracowywanie, tworzenie i uaktualnianie materiałów szkoleniowych -
konspektów szkoleniowych wraz z ćwiczeniami, pomocy on-line,
przewodników o produkcie
* Zbieranie i porządkowanie oraz analiza informacji ankietowych celem
mierzenia efektywności i jakości szkoleń

Wymagania:
*Minimum 1 rok doświadczenia w pracy trenera szkoleń aplikacji
biznesowych i ich zastosowań dla biznesu, najchętniej dla branży
produkcji oprogramowania dla potrzeb przemysłu i/lub logistyki
*Doświadczenie w redagowaniu materiałów szkoleniowych oraz
przeprowadzaniu szkoleń z zakresu zastosowań transakcyjnych aplikacji
informatycznych opartych o technologie Web do odwzorowywania procesów
biznesowych
*Znajomość zagadnień i technologii informatycznych: sieci i systemy
komputerowe, technologie serwerowe, TCP/IP, .NET, C++, SQL
*Praktyczna znajomość obsługi komputera - systemy operacyjne MS
Windows, pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
*Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i wysokie standardy etyczne
*Umiejętność prowadzenia prezentacji i instruktażu dla zróżnicowanego
odbiorcy
*Umiejętność priorytetyzacji zadań i pracy pod presją czasu
*Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność
*Gotowość do podróżowania w celach służbowych (30-60%)

Wykształcenie:
*Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
*Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim
adres: job-emea@apriso.com
(w temacie e-maila proszę o umieszczenie nazwy stanowiska Technical
Trainer)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o
Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!